Üretim Formeni – Acil İş İlanı – Kocaeli – 2022-04-16 03:24:15

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde işçi arayan şirket sahipleri için özel hazırlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de en sık aranmakta olan acil iş ilanları arasında genellikle garson, çağrı merkezi elemanı, gayrimenkul danışmanı, komi, finans uzmanı, sosyal medya uzmanı, mutfak işcisi, vasıfsız işci, pasta cila ustası, makineci, overlokcu gibi iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Üretim Formeni acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıPers Aluminyum A.Ş.

İş açıklaması:

Üretim Formeni olarak yetiştirilmek üzere, tercihan Meslek Lisesi, MYO mezunu, askerlikle ilişiği olmayan, sürücü belgeli, üretim emirlerini takip edebilecek, kontrol ve raporlama becerisine sahip, yazısı düzgün, iyi derecede excel kullanabilen ekip arkadaşları arıyoruz. Çalışma saatleri Pazartesi-Cuma 08.00-18.00 arasıdır.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-16 03:24:15
Çalışma ili: Gebze, Kocaeli
Görüntülenme sayısı: 103
Başvuru sayısı: 4
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Agi
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde Kocaeli ili için #Üretim #Formeni etiketleriyle aranan Üretim Formeni işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. İş verenler ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles