Uloader ile Sesinizi Duyurun

Uloader ile Sesinizi Duyurun 1

Girişimci Türk gençleri, konum ve megafon sistemi altyapına sahip uygulama ürettiler.

Demirhan Erim ve Can Poyrazoğlu tarafından başlatılan proje 5 kişilik bir ekibin çalışması sonucu uygulama hayatına geçti. Get louder(sesini duyur) sloganıyla yola çıkan girişimci gençler çevrenizdeki insanlara sesinizi duyurma amacındadır.

Bir örnek ile açıklarsak yalnızsınız sinemaya gitmek istiyorsunuz yakınınızdaki arkadaşlara bu isteğinizi duyurabilirsiniz. Okeye 4. mü arıyorsunuz? Yoksa halısaha maçında 2 kişi eksik mi? Acil 0+ kan ihtiyacı mı var? Yoksa bir eşyanız mı kayıp? gibi çevrenizdeki insanlara seslenmek istediğiniz noktada sizlere yardımcı bir uygulamadır.

Sektöre gireli birkaç ay olan uygulama Türk insanı tarafından memnuniyetle karşılandı. Sosyal medya’da oldukça ilgi gören uygulamanın instagram sayfasına destekler geliyor.

ulouder

Özellikle etkinlikler için kullanışlı bir uygulama olmayı planlayan uygulamanın şuan 25 bin paylaşım yapılmış ve 30 bin civarı kullanıcısı var. Facebook hesabı ile giriş yapabildiğiniz uygulamanın arayüzünü geliştirip küresel piyasa da başarılı olmalarını bekliyoruz.

Sosyalleşmeye önem veren insanlara sesini duyurmak etkinlikler/konferanslar düzenlemek isteyenler için gayet kullanışlı bir uygulamadır.

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
recai mendes

cok güzel bir uygulama

Social profiles
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x