Turkcell’den ödüllü Kod geliştirme etkinliği!

Turkcell'den ödüllü Kod geliştirme etkinliği! 1

Yerli mesajlaşma ve görüntülü/sesli görüşme uygulaması BİP için önemli bir etkinlik düzenliyor.

Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması BiP’e yeni özellikler ekleyerek değer katmak amacıyla düzenlenecek kod geliştirme etkinliği BiP Hackathon’a başvurular devam ediyor.

BiP ile ilgili fikirleri olan ve yeni uygulamalar geliştirip hayata geçirmek isteyen herkesin katılabileceği BiP Hackathon’da ilk üçe giren ekipleri toplam 60 bin TL’lik büyük ödül ve StartersHub’ın girişimcilere yönelik desteklerinden faydalanma fırsatı bekliyor.

BiP Hackathon nedir?

Türkiye’deki girişim ve geliştirici ekosisteminin gelişimine katkı sağlamak üzere başarı potansiyeli olan katılımcılara StartersHub desteği ile birlikte firmaleşme süreçlerini deneyimleyebilecekleri, Türkiye’nin yetenekli yazılımcılarının ve girişimcilerinin BiP uygulaması ile ilgili fikirlerini hayata geçirebilecekleri, BiP’e değer katacakları bir kod geliştirme etkinliğidir.

Hackathonun hedefi nedir?

BiP uygulamasının daha fazla kullanıcıya erişmek ve daha fazla etkileşim ile büyümesine yardımcı olacak senaryoların hayata geçmesi hedefleniyor.

Katılımda yaş sınırı var mı?

Hackathon’a katılımda herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır, fakat 18 yaşından küçükler için yasal vasi izni gerekebilir.

Etkinliğe katılmak için tıklayın

BiP Messenger

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles