Turkcell Superonline’den 24 saat boyunca 100 Megabit hız!

Turkcell Superonline'den 24 saat boyunca 100 Megabit hız! 1

Turbo_Yukle

Turkcell Superonline, yükleme hızını 24 saat boyunca Adil Kullanım Koşullarına (AKK) tabi olmadan 100 Mbps’ye çıkaran Turbo Yükle hizmetini kullanıma sundu.

Turkcell Superonline’ın “Işık Hızında+” çatısı altında toplanan hız odaklı diğer ürünleri arasında dosya indirme hızını 24 saat boyunca 100 Mbps’ye çıkaran Turbo İndir ve AKK aşımına anında çözüm üreten Joker AKK yer alıyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, internet hızına ilişkin farklı çözümler sunan ürünlerini “Işık Hızında+” çatısı altında bir araya getirdi.

Türkiye’de bir ilk olarak hizmete sunulan Turbo Yükle de, Işık Hızında+ ürünleri arasında yerini aldı. Kısa vadeli yüksek hızda veri aktarımı ihtiyacına çözüm üreten Turbo Yükle, 24 saat boyunca yükleme hızını 100 Mbps’ye çıkarıyor.  Bu süre boyunca gerçekleştirilen veri kullanımı AKK’yı etkilemiyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin kullanımına açık Turbo Yükle’den yararlanmak için TURBO YUKLE yazıp 2220’ye SMS atmak ya da Online İşlem Merkezi’nden başvuru yapmak yeterli oluyor. Turbo Yükle’nin fiyatı ise 4,90 TL.

Işık Hızında+ kapsamındaki diğer ürünler arasında 24 saat boyunca AKK’ya takılmadan 100 Mbps indirme hızı sağlayan Turbo İndir ve tarifeye ek AKK paketleri sunan Joker AKK yer alıyor.

Hizmetlere ilişkin içerik ve fiyat bilgileri ise şöyle:

Ürün

İçerik

Ücret

Turbo İndir

24 saatliğine AKK’ya takılmadan 100 Mbps hızında indirme

4,90 TL

Turbo Yükle

24 saatliğine AKK’ya takılmadan 100 Mbps hızında yükleme

4,90 TL

Joker AKK

Ay sonuna kadar geçerli tarifeye ek 25 GB AKK paketi

10 TL

Ay sonuna kadar geçerli tarifeye ek 50 GB AKK paketi

15 TL

Ay sonuna kadar geçerli tarifeye ek 100 GB AKK paketi

20 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles