Türk yapımı Zula oyunu oynanmaya hazır!

Türk yapımı Zula oyunu oynanmaya hazır! 1

Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunu Zula’nın Açık Beta süreci 22 Şubat Pazar günü 10:00’da başlıyor.

Türk oyun stüdyosu Lokum Games tarafından geliştirilen, Türkiye’nin ilk MMOFPS, yani DEVASA ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU BİRİNCİ ŞAHIS oyunu olarak çevrilebecek türde ki oyun bugüne kadar kapalı beta olarak test ediliyordu.

Tüm hazırlıkları tamamlanan Zula oyunu, 22 Şubat Pazar günü saat 10:00’da tüm oyun severlerin beğenisine sunulacak. Ancak unutmamak gerekir ki bu da beta olacak. Yani oyunda hatalar bulmak mümkün.

Oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. 3 Boyutlu İstanbul ve dünya haritalarında gerçek kişilerle birlikte bir ekip olup rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız.

ZULA’YA ÜCRETSİZ KAYIT OL!

https://www.zulaoyun.com/kayit

ZULA’YI ÜCRETSİZ İNDİR

http://zulafiles.blob.core.windows.net/misc/zulasetup.exe

 

8 thoughts on “Türk yapımı Zula oyunu oynanmaya hazır!

  1. Harika bir olay bizim kafamızda düşünen birilerinin oyunlarını yıllardır bekliyorduk.

  2. Başka ülkelerin yapımı MMO’larda hiç para harcamadan da istediğin seviyeye çıkarsın. Aldığın ekstra ürünler çoğunlukla görsel amaçlıdır, ekstra avantajı çok miniktir.

    Bizde ise tam tersi, ya alacaksın ya da önüne gelen seni ezecek. Bu da oynayana zevk vermez. Bence bu da o tarz bir oyun.

  3. Güzel oyuna benziyor, denemek ve yaşayarak güzelliğini keşfetmek gerek. Benim de fırsatım olursa bir ara bakmak istiyorum, yeni oyunlar ilgimi çok çeker.

  4. ortadaki kenan imirzalıoğlu’na onun sağındaki abdulhey e en sağdakiyse memati ye benziyor tesadüf olamaz herhalde.. Mekanlar arasında düğün salonunun da olması ilginçmiş.

  5. Oyunu görmüştüm ama bilgim yoktu sayenizde bilgilendim güzel oyuna benziyor işallah tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles