Türk oyunu Zula’nın savaşı Steam’de devam edecek gibi!

Türk oyunu Zula'nın savaşı Steam'de devam edecek gibi! 1

Türkiye’nin gerçek anlamıyla tamamen yerli bilgisayar oyunlarının başında gelen Zula, Steam’de sahne almaya hazırlanıyor.

Türk oyun stüdyosu Lokum Games tarafından geliştirilen çevrimiçi çok oyunculu FPS türünde ki savaş oyunu Zula, eklenen yeni silahlar, yeni haritalar ile birlikte sürekli geliştirilmeye devam ediyor. Yerli imkanlarla ofis ortamında geliştirilen Zula, grafikleri ile çok üst düzey olmasa da oldukça iyi bir görüntü sunuyor. Çevre modellemerinde ülkemizin izlerini taşıyan oyunun kar topu savaşı, torpil, kız kaçıran gibi ilginç silahları, tamamen Türk işi diyebileceğimiz duvar yazıları, camileri, oyuncu tiplemeleri ile bizden bir oyun olan Zula, şimdi Steam’de yayımlanmak için Steam Greenlight’ta (Yeşil ışık’ta) destek bekliyor.

Zula oyununa Steam’de yayımlanması amacıyla destek vermek için buraya tıklayabilirsiniz. Destek verebilmek için üye olup giriş yapmanız ve oyunun altında yazan ” Steam’de bulunsaydı, bu oyunu oynar mıydınız?” sorusuna Evet yanıtını vermeniz gerekiyor.

Oyunun kaliteli yapısı ile Steam’e kısa sürede çıkacağını düşündüğümüz Zula’dan her ihtimale karşı destekleri esirgememek gerekiyor. Zira bu denlil geniş çaplı başka bir Türk oyunu henüz piyasada bulunmuyor. Olanların çoğu ya mobil yada kısa oynanışa sahip yerli oyunlar.

Zula Tanıtım Videosu

 

One thought on “Türk oyunu Zula’nın savaşı Steam’de devam edecek gibi!

  1. GreenLigt nedir ne işe yarar ve GreenLight hakkında sıkça sorulan soruları derledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles