TTNET çıldırmış olmalı! Upload hızı yükselecek!

TTNET çıldırmış olmalı! Upload hızı yükselecek! 1

ttnet upload

Sürekli zam, sorun, zam, sorun haberleriyle gündeme gelen TTNET bu kez indirim haberi ile karşımıza çıkmadı, yani o konuda yine şaşırtmadı. Ama nasıl olduysa artık, yükleme (upload) sınırını kaldıracaklarını açıkladılar.

Ünlü teknoloji sitemiz Shiftdelete’nin haberine göre, çeşitli açıklamalarda bulunanan Türk Telekom Kurumsal İş Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca, yakın bir zaman diliminde internet yükleme hızını arttıracaklarını, diğer bir ifade ile var olan hızda bir sınır olduğunu ve bu sınırı kaldıracaklarını açıkladı.

PEKİ BU NE ANLAMA GELİYOR?

Anlamı çok açık esasında. Şu an 1 ila 2 megabit arasında gezen yükleme hızı artık hattın destekliği hızlarda seyredecek. Böylece 1 GB’lık bir video yüklemek istediğimizde bilgisayarı gece açık bırakıp sabah kapatmak zorunda kalmayacağız. Gerçi TTNET’in sağı solu belli olmaz. Hızı bedavaya artıracaklarını sanmıyorum. Bunun peşinden bir zam haberi gelmezse iyidir. Haydi hayırlısı.

One thought on “TTNET çıldırmış olmalı! Upload hızı yükselecek!

  1. bu telekomdan hayırlı haber gelmez. 4 yıldır ttnet ten uzağım rahatım. tüm borçlarımı ödediğim halde hatta bir sonraki ayın faturasıda dahil olmak üzere 2 sene sonra tekrar fatura gönderdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles