The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe Yama çıktı! Hemen indirin

The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe Yama çıktı! Hemen indirin 1

Özellikle oynanış ve grafikleri ile hayli ilgi gören bilgisayar oyunu The Witcher 3: Wild Hunt  için beklenen Türkçe yama tamamlandı ve çıkışını yaptı.

The Witcher 2 oyunun resmi dil seçeneklerinden biri olan Türkçe, ne yazık ki 3.oyunda karşımıza çıkmamıştı. Buda oyunun Türk hayranları için hayal kırıklığı olmuştu. Ancak The Witcher 3 Wild Hunt Türkiyede bir çok popüler oyuna nazaran uygun fiyatı ve grafikleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

Oyun 2015 yılında çıkmış ve bir çok kişi oyunu bitirmiş olsa da, Türkçe yamayı bekleyenlerin sayısı pek de az sayılmaz.

Oyun resmi olarak Türkçe olmadığı için gönüllü bir ekip w3tr.pidacs.com adresi üzerinden The Witcher 3: Wild Hun oyununun Türkçe yamasının tamamlandığını duyurdu ve yamayı indirmeye sundu.

The Witcher 3: Wild Hunt TÜRKÇE YAMAYI İNDİRİN

The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe Yamasını indirmek için buraya tıklayın.

The Witcher 3: Wild Hunt YAPIMCININ AÇIKLAMASI

Çeviri dosyaları, oyunun 1.21, 1.22, 1.24, 1.30, 1.31 ve Game of the Year (GOTY) sürümleriyle uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi takdirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz.

Yamayı kurduktan sonra oyun içerisinden dil ayarlarına girerek oyunun dilini “Türkçe (Gönüllü Çeviri)” olarak ayarlamayı unutmayın.

Kurulumun sonunda CMD ekranı çıkacaktır. Lütfen CMD kurulumu bitene kadar CMD ekranını kapatmayın. Aksi takdirde oyundaki birtakım ara videolar Türkçe olmaz.

Yamanın çıkışından itibaren bir yıl boyunca yamaya ve yamayla ilgili bilgilere ev sahipliği yaptığı için PIDACS’a teşekkürlerimizi sunarız.

Oyununuzun yanında 16 ücretsiz dlc’yi de indirmenizi tavsiye ederiz. Eğer Türkçe yama kurulumundan sonra ek paketleri kurarsanız paketler İngilizce olacaktır.

The Witcher 3: Wild Hunt Özellikler

  • Yamada Türkçe karakter desteği var
  • Menüleri Türkçeleştirir
  • Alt yazıları Türkçeleştirir
  • Kurulum dosyası
  • %100 Türkçeleştirir

The Witcher 3: Wild Hunt KURULUM VİDEOSU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles