Temizlik Görevlisi – Acil İş İlanı – İstanbul – 2022-04-15 07:06:55

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları şirket sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışma arkadaşı arayan şirket sahipleri için özel hazırlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de çok acil aranan acil iş ilanları arasında genellikle beden işçisi, müşteri temsilcisi, gayrimenkul danışmanı, kurye, muhasebeci, e-ticaret uzmanı, aşcı, vasıfsız eleman, pasta cila ustası, makineci, overlokcu gibi iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıRefika’dan

İş açıklaması:

İcadiye ve Kuzguncukta bulunan Refikanın Mutfağı ve Refika’dan markamızın ofis ve deposunda sigortalı çalışan olarak hafta içi 09:00-18:00 arasında temizlik görevlisi olarak çalışacak, gerektiğinde ofis ile ilgili tekniktadilat konularında destek verebilecek TemizlikTeknik İşler Görevlisi pozisyonunda arayışımız vardır.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-15 07:06:55
Çalışma ili: Üsküdar, İstanbul
Görüntülenme sayısı: 308
Başvuru sayısı: 13
Sosyal olanaklar:

  • Yemek
  • Eğer sizde İstanbul ili için #Temizlik #Görevlisi etiketleriyle aranan Temizlik Görevlisi işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Şirket sahipleri ile iletişime geçmek için altta bulunan bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles