Teknosacell mi güzel olur yoksa Teknosafone mu?

Teknosacell mi güzel olur yoksa Teknosafone mu? 1

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen teknoloji marketler zinciri Teknosa mobil operatörlük işine de el attı.

Shifdelete’nin haberine göre: TeknoSA, müşterilerine bütünsel bir hizmet sunmak adına BİMSA ile yaptığı işbirliği ile TeknoSA Mobil markasıyla mobil iletişim hizmeti de verecek. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla, 16 Şubat tarihinden itibaren 81 ildeki tüm TeknoSA mağazalarında satışa sunulacak TeknoSA Mobil, tüm Türkiye’yi TeknoSA avantajları içeren tarifelerle buluşturacak.

TeknoSA Mobil, tarife ve paketleri, sadeliği ve kolay anlaşılırlığıyla öne çıkarken, yurtiçi ve yurtdışı kullanım için internet, kısa mesaj ve konuşma gibi ihtiyaçlara cevap veriyor. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla hayata geçirilen TeknoSA Mobil, avantajlı tarifelerinin yanı sıra tarifelerle sunulacak hediye çekleri ile de tüketicilerin teknolojiye erişimini kolaylaştıracak.

TeknoSA Mobil, Türkiye’nin 81 ilinde

TeknoSA Mobil hizmeti, Türkiye’nin 81 ilindeki 300’e yakın TeknoSA mağazasında sunulacak. Mağazalarındaki 3000 teknoloji uzmanı satış danışmanı ile TeknoSA, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi tarifeyi sunarken, satış sonrasında cihaz ya da bağlantıyla ilgili konularda her kanaldan müşterilerine kesintisiz hizmet verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles