Teknik Servis Elemanı – Acil İş İlanı – Ankara – 2022-04-13 16:16:35

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde işçi arayan firma sahipleri için özel hazırlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de çok acil aranan acil iş ilanları arasında büyük oranda beden işçisi, müşteri temsilcisi, usta, kurye, muhasebe uzmanı, e-ticaret uzmanı, mutfak elemanı, genel eleman, şoför, makineci, overlokcu gibi iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Teknik Servis Elemanı acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıABC TEKNİK DİJİTAL LTD.ŞTİ

İş açıklaması:

Ankara Çankaya bölgesinde bulunan ABC Teknik Dijital Elek.ve Elektronik firmasının Teknik Servis Elemanı ilanı için uygun olduğunu düşünüyorsan ilan detaylarını inceledikten sonra hemen ilana başvurabilirsin. ANKARA – ÇANKAYA KEÇİÖREN-PURSAKLAR-MAMAK-DİKMEN-GÖLBAŞİ İLÇELERINDE İKAMET EDEN B SINIFI EHLIYETI OLAN VE ŞEHİRİÇİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ÇANAK UYDU MONTAJI KABLO ÇEKİMİ MODEM KURULUMU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN TEKNİK SERVİS ELEMANLARI ALINACAKTIR.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-13 16:16:35
Çalışma ili: Çankaya, Ankara
Görüntülenme sayısı: 97
Başvuru sayısı: 1
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Agi
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde Ankara ili için #Teknik #Servis #Elemanı etiketleriyle aranmakta olan Teknik Servis Elemanı işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. İş verenler ile iletişime geçmek için aşağıda ki bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles