Tarafsız Haber uygulaması çıktı! Sağ/Sol ayrımı olmadan haber okuyun!

Tarafsız Haber uygulaması çıktı! Sağ/Sol ayrımı olmadan haber okuyun! 1

Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olması için uğraşılan ve dış güçler tarafından ülkemize empoze edilen “görüş ve mezhep ayrılığı” günden güne milletimiz arasında artıyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri halkımızın tek bir kaynak yada yandaş medyaya bakarak gündemi takip etmesi. İşte bu noktada devreye girmesi için geliştirilen bir mobil uygulama var: Tarafsız Haber!

Yerli uygulama üretim sitesi olan Mobiluygulaman tarafından geliştirilen güncel haber takip uygulaması Tarafsız Haber, android tabanlı cihazlar için Google Play Store’da ki yerini aldı. Bu uygulama sayesinde sağ ve sol görüş ayrımı yapılamadan, hiç bir kesime bağlı kalınmadan, tek bir kaynaktan değil, birden fazla yandaş veya karşıt medyayı takip ederek, sizi yönlendirmeye çalışan medyanın değil kendi fikrinizi oluşturmanız amaçlanıyor.

th1024

Tarafsız Haber uygulaması ile: Haber7 ile Sözcü’yü, Yeni Akit ile Cumhuriyetgibi zıt görüşlü gazete ve internet sitelerini tek bir uygulamadan kolayca takip edebiliyorsunuz. Ayrıca TRT Spor, NTV Spor, LİG Tv, A Spor gibi spor kanallarının yanı sıra, ünlü teknoloji siteleri olan Shiftdelete, Donanımhaber, Webtekno’da yine Tarafsız Haber uygulamasından takip edilebiliyor.

Fikir olarak gayet güzel olan uygulama ile güncel gündemi anında tek bir uygulama ile takip edebilmek oldukça iyi görünüyor.

Tarafsız Haber uygulamasını android platformuna indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles