Sitemize yazar olmak ister misiniz?

Sitemize yazar olmak ister misiniz? 1

1 yılı aşkın süredir ülkemizin güzelliklerini, gelişmelerini milletimize duyurmaktan onur duyuyoruz. Tüm haber sitelerinin aksine, hemen hemen sadece olumlu haberler yapıyor, güzide ülkemiz Türkiye’nin geleceği için önem arz eden teknolojik konuları milletimize tek bir çatı altında takip etme fırsatı sunuyoruz.

Bu önemli yolda hızla yol alırken artık gelişmelere de pek ayak uyduramaz olduk, yenilik şart (: Bu nedenle sitemize  gönüllü olarak çalışacak yazar/editör arkadaşlar arıyoruz. Sitede yer alan reklamlar sitemizin dönmesi için gerekli olan reklamlar ancak yazarlarımıza bir ödeme ne yazık ki söz konusu değil. Bir haber7 yada milliyet değiliz sonuçta (: bu işin üstesinden gelebilecek, siteyi kendinin gibi sahiplenecek genç arkadaşlar arıyoruz.

Yazar olmak için bir kaç ufak kriterimiz mevcut (Kopenhag değil Yerliteknoloji kritleri)

-18 Yaşından büyük olmak

-WordPress konusunda deneyimli olmak

Bu 2 küçük kriter dışında siteyi kendiniz gibi benimseyip düzenli olarak içerik girmeniz yeterli.

Başvuruyu nasıl yapıyorum?

Sitemize yazar olarak başvurabilmek için şu linkte ki  http://www.yerliteknoloji.net/iletisim formu doldurmanız yeterli. Mesaj metni bölümüne yaş, wordpress deneyimi ve sitemiz hakkında ki görüşlerinizi yazarsanız başvurmuş olursunuz. Hemen herkese kapımız açık (; bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles