Android ve İOS’ta Silinen Mesajlar Geri Nasıl Getirilebilir?

Android ve İOS'ta Silinen Mesajlar Geri Nasıl Getirilebilir? 1

Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirebilirsiniz?

Önemli ya da bizim için hatırası olan mesajlarımızın silinmesi bizim için tam bir kabustur. Bu silinen mesajlar yüzünden bazen iş bile kaybetme gibi sorunlar yaşıyoruz. Peki, silinen mesajları geri getirmenin bir yolu var mıdır? Cevap, kesinlikle evet. Eğer silinen mesajları nasıl getirebilirsiniz? sorusunun cevabını merak ediyorsanız okumaya devam edin.

 Android Telefonda Silinen Mesajları Geri Getirme

Android telefonlarda silinen mesajları geri getirmek için uygulanan yollardan biri uygulama indirmek. Etkili ol an uygulamalardan biri, Ease Us Mobi Saver for Android. Bu uygulama iki sürüme sahip. Bu sürümlerden biri ücretli biri ise ücretsiz. Ücretsiz olan sürümü ile mesajları görebiliyor ancak telefona geri yükleyemiyorsunuz. Fakat Ücretli olan sürümde böyle bir dezavantaj yok. Silinen bütün verileri ( sms, fotoğraf, video, belge vb ) görebiliyorsunuz. Bu sürümün dezavantajı ise fiyatı. Sürümün fiyatı yaklaşık olarak 117 Türk lirası değerinde. Android telefonda silinen verileri kurtarmak için başka uygulamalar da mevcut. Fakat çoğu uygulamanın Mobil Sacer for Android kadar etkili olacağı düşülmüyor.

 İOS İşletim Sistemli Telefonda ( İphone ) Silinen Mesajları Geri Getirme

İOS işletim sistemli telefonda da sms ile. kurtarmak için uygulama mevcut. Bu uygulama İphone Data Recovery. Bu uygulama ile silinen mesajlarınızı kurtarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles