Sherlock Holmes 3 kesinleşti! Vizyona giriş tarihi belli gibi!

Sherlock Holmes 3 kesinleşti! Vizyona giriş tarihi belli gibi! 1

Merakla beklenen filmlerden biri olan Sherlock Holmes 3 için güzel bir haberimiz var.

Başrol oyuncularI Robert Downey JR. ve Jude Law ile efsane bir sinema filmi haline gelen Sherlock Holmes, beyazperdeye yanstılan 2 filmin ardından gözler 3.filmdeydi. Daha önce, burada, burada ve burada sık sık haberini yaptığımız “Sherlock Holmes 3 çıkacak mı?” haberleri sonunda gerçek manada cevabına kavuştu.

Filmin başrol oyuncusu Robert Downey JR. tarafından yapılan açıklamada yeni Sherlock Holmes filminin çekimlerinin 2016 yıl sonunda başlanacağını duyurdu. Şimdilik elimizde ki tek bilgi bu ancak filmin yapımının 1 yıl civarında süreceğini varsayarasak, Sherlock Holmes 3 filmi 2017 yıl sonu yada 2018 yıl başlarında beyaz perde ile buluşabilir.

İlk iki filmi: Sherlock Holmes ve Sherlock Holmes2: Gölge oyunları ile Türkiyede de epey izleyici kitlesine kavuşan yapım, özellikle başrol oyuncusu Robert Downey JR. sayesinde oldukça sevildi. Filmdeki karaktere giydiriği tipleme ile müthiş bir uyum  yakalayan aktör, yeni filmde de başrolde ki yerini alacak. En yakın arkadaşı ve bir diğer usta oyuncu olan Jude Law’da yine yeni maceranın tam ortasında kalacak.

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ankara-iki yildiz arasi göğe asılı hamak...

Harika…Hayatımda izlediğim en güzel ilk üç filmden biridir…İnsanı alıp götürüyor uzaklara…bu boktan dünyanın pisliklerinden bikaç saatliğinede olsa kurtariyor insanı…ilk iki filmini defalarca izledim:)

Social profiles
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x