Sherlock Holmes 3 bekleyenlere haberimiz var!

Sherlock Holmes 3 bekleyenlere haberimiz var! 1

mr-holmes

Dünyanın en çok sevilen dedektifi Sherlock Holmes’ın yeni filmini bekleyenlere bir haberimiz var. Ancak iyi mi kötü mü biz bilemedik, detaylara bakınca siz karar verin.

Bu yazıdan sonra yeni güncellemeler geldi. Lütfen sonuna kadar okuyun.

Başrolünde Ian McKellen’ın yer aldığı Mr. Holmes filminden ilk poster sonunda görücüye çıktı. Posteri Ian McKellen kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

“Gelecek filmim Mr. Holmes’ün Britanya gösterimi için ilk poster. Meraklandırma için üzgünüm ama umarım beğenirsiniz.”

IGN.com haberine göre; Mr. Holmes, Mitch Cullin tarafından kaleme alınan “A Slight Trick of the Mind” kitabından beyaz perdeye uyarlandı. Ian McKellen’a Laura Linney’nin eşlik ettiği film 1947 yılında geçiyor. Yüksek iyileştirme etkisinden ötürü bir bitki bulmak için Japonya’ya giden Sherlock Holmes, nükleer bombanın etkilerine şahit olmuştur. Tüm bunların ardından deniz kıyısındaki evine çekilen Holmes, evini idare eden Mrs. Munro ve onun genç oğlu Roger ile birlikte yaşamaktadır. Hafızası artık eskisi gibi muazzam olmayan Sherlock Holmes emekli olmasına neden olan çözülmemiş eski bir davaya yöneldiğinde Roger’a güvenecektir. Eğer yaşlı Sherlock Holmes’ün nasıl olacağını merak ettiyseniz, Mr. Holmes’ten paylaşılan kısa bir sahneye göz atabilirsiniz.

Mr. Holmes Fragmanı

McKellen ve Linney’nin yanı sıra Hattie Morahan, Patrick Kennedy, Hiroyuki Sanada, Roger Allam, Philip Davis, Frances de la Tour ve Milo Parker gibi oyuncuların rol aldığı filmin 11 Eylül 2015’de Türkiyede vizyona girecek.

Filmin resmi afişi de yayımlandı

Mr.Holmes afis

Peki ya Sherlock Holmes 3 ne olacak?

Bu filmin Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan son ve en çok sevilen Sherlock Holmes ile bir alakası bulunmuyor. Bilindiği gibi Sherlock Holmes sinema haricinde, tiyatrodan diziye kadar bir çok alanda sergileniyor.

Sherlock Holmes 3

Ancak herkesin beklediği Robert Downey Jr.’li Sherlock Holmes 3’den de bir haber bulunmuyor. Bu yaşlı Holmes ile birlikte belkide, çıkması muhtemel Sherlock Holmes 3 bir başka bahara kalmış görünüyor. (Bu haberden sonra beklediğimiz gelişmeler gerçekleşti, aşağıdaki bağlantılara tıklayarak o gelişmeleri öğrenebilirsiniz)

SHERLOCK HOLMES’DAN YENİ HABERLER
– Sherlock Holmes 3 kesinleşti! Vizyona giriş tarihi belli gibi!

– Sherlock Holmes 3 çıkacak mı? Robert Downey Jr açıkladı!

– Sherlock Holmes 3 geliyor! Beklenen haber!

7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
zeynel

Sherlock Holmes 3 2017 de çıkıyor Robert Downey Jr. duyurdu.

Tarık

gerçekten saçma olmuş

zeynep

keşke genç olsaydı bu saçma olmuş yaşlı yaşlı ve arkadaşı da yok yanında

Filiz

Diğer haberleri okumadınız herhalde, yeni film çıkıyormuş ayrıca robert de oynuyormuş

http://www.yerliteknoloji.net/sherlock-holmes-3-geliyor-beklenen-haber.html

Social profiles
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x