Periscope yorum yapamama sorununa çözüm!|Periscope broadcast too full

Periscope yorum yapamama sorununa çözüm!|Periscope broadcast too full 1

Yeni canlı yayın sosyal medya uygulaması Periscope son sürat yaygınlaşmaya devam ediyor.

Mobil platformlar olan iOS ve Android‘de yer alan ve son günlerin popüler uygulaması haline gelen, canlı yayın yapma ve yapılan yayını izleyip yorum yapabilmemizi sağlayan Periscope Türkiyede de bir hayli tutmuşa benziyor.

Dünyanın her yerinden insanlar tarafından yapılan kişisel yayınlar yanı sıra, dünyaca ünlü yıldızların ve kurumların da yayın yaptığı Periscope’ta bu popülerliğe rağmen bir kaç önemli sorunu da yok değil. Onlardan en önemlisi yorum yapamama!

Periscope broadcast too full olarak karşımıza çıkan yorum yapamama sorununun çözümü çok basit. Esasında tam bir çözüm de sayılmaz çünkü bu Periscope’tan kaynaklanan teknik bir durum. Güncelleme ile düzeltilmesi gerekiyor yada sunucularının yeterli hale getirilmesi gerekiyor.

  • Çözüm çok basit!

Yorum yapamama sorununa çözüm ise şu: yayından çıkıp tekrar girin (: sunduğum çözüme “bu mu yaaa” diyebilirsiniz ancak şu an tek çözüm bu. Yayında “Periscope broadcast too full” hatası alıyorsanız yayından çıkıp tekrar girerseniz yorum yapabildiğinizi göreceksiniz. Eğer yine olmuyorsa bunu 3-5 kez tekrarlayın. Yayını izleyen kişi sayısı azaldıkça yorum yapma şansınız da yükselecektir.

Periscope son günlerin en moda programı olsa da bariz bir şekilde bir çok önemli sorunu bulunuyor. Bu sorunların yakın zamanda aşılacağını düşünüyorum.

3 thoughts on “Periscope yorum yapamama sorununa çözüm!|Periscope broadcast too full

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles