Scope bilgisayardan nasıl izlenir, kullanılır, indirilir? İşte cevap!

Scope bilgisayardan nasıl izlenir, kullanılır, indirilir? İşte cevap! 1

Son dönemin en çok konuşulan sosyal canlı video uygulaması Periscope son hız yükselmeye devam ediyor.

Twitter tarafından geliştirilen ve ilk önce iOS ortamında kullanıma sunulan Periscope yeni adıyla Scope oldukça ilgi gördü ve bir kaç ay sonra Android için de çıkışını yaptı. Ancak Android’de iOS’da ki kadar stabil olmayan program diğer platformlar için de geliştirilmeye devam ediyor.

Periscope yeni adıyla Scope yorum yapamama sorununa çözüm

 

SCOPE YAYINLARI BİLGİSAYARDAN NASIL İZLENİR?

Bunun için yapmanız gereken bilgisayarınızı Android’e dönüştürmek. Korkmayın bu oldukça kolay ve sadece bir programa bakar. Yapmanız gerekenler:

  1. BlueStacks adlı programı  buradan indirin.  Boyutu biraz yüksek  MB(455 MB) )kotalı internetiniz varsa müsait zamanda indirin.
  2. Başka programlar olsa da, Nox gibi en çok kullanılan ve indirilen BlueStacks programı. Onu indirip normal program kurar gibi bilgisayarınıza kurun.
  3. Artık bilgisayarınızı Android’e dönüştürdünüz (: Bu cümleyi yanlış anlamayın. Sadece bir program kurdunuz, istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.
  4. Şimdi indiridiğiniz ve kurulumu tamamlanan programa girin ve Google kullanıcı hesabınızla giriş yapın.  5. Şimdi programa girin ve Google kullanıcı hesabınızla giriş yapın.
  6. Google Play’den Scope’u indirin.
  7. Google Play’den Periscope inerken hata verdiyse buradan programın apk dosyasını indirin ve inen dosyayı indirdiğiniz program ile çift tıklayarak açın. Otomatik kurulacaktır.
  8. Bilgisayara kurduğunuz programa girin ve Periscope yeni adıyla Scope uygulamasını açarak Twitter ile giriş yapın.

Bluestacks, MEmu yada Nox adlı programlar ile sadece Periscope değil diğer binlerce uygulama ve oyunda çalıştırılabiliyor. Böylece telefon yada tablete mahkum kalmadan bilgisayar üzerinden de Android programlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Henüz Periscope ile bilgisayar üzerinden yayın yapamıyorsunuz ama her yayını sıkıntısız bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

UYARI

İnternet üzerinden çeşitli siteler Periscope yeni adıyla Scope yayını hizmeti veriyor. Ancak bu siteler yasal olmadıkları için zamanla kapanıyor. Bizim söylediğımız şekilde, yasal olmayan bir işlem yerine gayet yasal bir şekilde Scopu bilgisayardan, internetten izleyebilirsiniz. varabilirsiniz.

Instagram PC’de nasıl kullanılır? Buraya tıklayın

 

PERISCOPE’U TAM EKRAN YAPIN!

periscope tam ekran yapmak

54 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
taner

ya bu bluestacks da videoları niye açmıyor dostum instadaki olun periscopedeki olsun hiç bir videoyu açmıyor ne yapmamz lazm ?

ata ç.

herşey süper yükledik giriş yaptık falan… periscope yayını fotoğraf fotoğraf oluyor… çözümü nedir acaba ??

nisa

indirme başarısız oldu diyo çıldıracayımmm

inan bozkurt

kardeşim iniyo çalıstır diyorum yükleni sonra kapanıyo neden böyle

Ayan

Selam.Cok kotu. Biligisayar iyorum ne cikiyo!

arda

pc de programı yükleyerek periscope giriş yaptım ancak izlemek istediğim canlı yayına tıkladığım zaman yükleniyor diyor ancak her hangi bir görüntü gelmiyor. internet hızı da iyi durumda ancak görüntü yüklenmiyor

Periscope Kullanıcısı

Resimde gördüğünüz gibi yayın yüklenmiyor ve açılmıyor.

http://i.hizliresim.com/o7Z9zq.png

orhan

google playden programı indiremiyorum android cihaz bulunamadı diyor android cihazım yok pc ye nasıl indiricem

hakan

poramı acıyorum pc resetleniyor

şirin

bilgisayarı androide çevirince tam olarak ne oluyor. bilgisayar ayarlarında bi değişim felan oluyor mu? cevap verirseniz sevinirim.

Social profiles
54
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x