Otel Rehberi – Acil İş İlanı – Hatay – 2022-04-12 05:38:07

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde işçi arayan firmalar için özel oluşturulmuş acil iş fırsatlarıdır.

Türkiye’de en sık aranmakta olan acil iş ilanları arasında genel olarak beden işçisi, tezgahtar, usta, kurye, finans uzmanı, internet satış elemanı, aşcı, vasıfsız işci, yıkama ustası, ofis elemanı ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Otel Rehberi acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıErzin Otel

İş açıklaması:

Biz burda 1. Sınıf tatil köyümüzün üye ilişkileri departmanında devremülk -devretatil satışlarını falan yapıyoruz gelen ailelere tatil köyümüzün tanıtımını yapacaksınız tanıtımı yaptıktan sonra aileyi müdürlerin yanına götürüp satışlar yapıcak müdürler onlara sen tanıtım rehberi olarak çalışacaksın ve bu yapılan satışlar üzerinden prim hakkında

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-12 05:38:07
Çalışma ili: Erzin, Hatay
Görüntülenme sayısı: 78
Başvuru sayısı: 2
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde Hatay ili için #Otel #Rehberi etiketleriyle aranan Otel Rehberi işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Firmalar ile iletişime geçmek için altta bulunan bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles