Muhasebe Elemanı – Acil İş İlanı – Ankara – 2022-04-14 08:40:52

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları şirketler tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışma arkadaşı arayan firmalar için özel hazırlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de çok acil aranan acil iş ilanları arasında genel olarak beden işçisi, tezgahtar, usta, taşımacı, muhasebe müdür, internet satış elemanı, aşcı, vasıfsız eleman, oto yıkama, orta elaman ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Muhasebe Elemanı acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıBlc gurup medikal

İş açıklaması:

Medikal şirketimizde görevlendirilmek üzere, muhasebe büro işlerine vakıf,uzun dönemli çalışma hedefi olan, Genel Muhasebe Personeli istihdam edilecektir. En az bir muhasebe programını iyi derecede bilen ,Ofis programlarını iyi derecede bilen Özellikle excell , Yevmiye kayıtları ve tek düzen hesap planına vakıf, Genel muhasebe konularında en az iki yıl tecrübeli,Tercihen Mali Müşavirlik ofislerinde tecrübeli, logo progamı kulanmasını bilen ilgilen hanımefendi ve beyfendilerin beklemekteyiz

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-14 08:40:52
Çalışma ili: Yenimahalle, Ankara
Görüntülenme sayısı: 169
Başvuru sayısı: 7
Sosyal olanaklar:

  • Yemek
  • Eğer sizde Ankara ili için #Muhasebe #Elemanı etiketleriyle aranan Muhasebe Elemanı işleri için sizde bir iş arayışı durumundaysanız ve bu iş size uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Firmalar ile iletişime geçmek için altta ki bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles