Mağaza Satış Personeli – Acil İş İlanı – Sivas – 2022-04-15 11:08:27

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları şirketler tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışan arayan şirket sahipleri için özel yayınlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de en acil aranan acil iş ilanları arasında genellikle bakıcı, çağrı merkezi elemanı, usta, komi, muhasebe uzmanı, e-ticaret uzmanı, mutfak işcisi, genel eleman, yıkama ustası, ofis elemanı ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Mağaza Satış Personeli acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıArslanlar Seramik Yapı Ltd. Şti

İş açıklaması:

– Perakende sektöründe daha önce çalışmış. – Satiş Konusunda yetenekli – Diksiyonu düzgün ,ikna kabiliyeti yüksek – Erkek adaylar için askerligini tamamlamis – Seramik ve vitrifiye ürün gamina hakim veya buna benzer sektörde çalismis -Mimari ve teknik detaylar hakkinda bilgi sahibi -Mevcut müsteri portföyünü koruyup gelistirecek -Satış stratejileri ve prensipleri dogrultusunda ürün satışı gerçeklestirecek -Müsterilere, Sati Sözlesmesi /Teklif hazirlayabilecek Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-15 11:08:27
Çalışma ili: Sivas Merkez‎ , Sivas
Görüntülenme sayısı: 1
Başvuru sayısı: 0
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Agi
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde Sivas ili için #Mağaza #Satış #Personeli etiketleriyle aranmakta olan Mağaza Satış Personeli işleri için sizde bir iş arayışı durumundaysanız ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. İş verenler ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles