Mağaza Satış Personeli – Acil İş İlanı – Ankara – 2022-04-16 01:20:44

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları şirket sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışan arayan firma sahipleri için özel hazırlanmış acil iş fırsatlarıdır.

Türkiye’de en çok aranan acil iş ilanları arasında büyük oranda garson, müşteri temsilcisi, gayrimenkul danışmanı, kurye, finans uzmanı, sosyal medya uzmanı, mutfak elemanı, vasıfsız eleman, oto yıkama, ofis elemanı ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Mağaza Satış Personeli acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıÇLK ACCESSORİES (Çilek Bijuteri)

İş açıklaması:

Çlk Accessories markasi olarak . Keçiören KIZLARPINARI Caddesindeki Kuyubaşı şubemize Satış Danışmanı alımı yapılacaktır.Adayların mağazaya gelmeleri gerekmektedir.Kendine güvenen, dis görünüşüne özen gosteren, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, diksiyonu düzgün, öğrenmeye açık, satış ve ikna becerisi yüksek çalışma arkadaslari aramaktayiz.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-16 01:20:44
Çalışma ili: Keçiören, Ankara
Görüntülenme sayısı: 312
Başvuru sayısı: 13
Sosyal olanaklar:

  • Yemek
  • Eğer sizde Ankara ili için #Mağaza #Satış #Personeli etiketleriyle aranan Mağaza Satış Personeli işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen işverenler ile iletişime geçin ve işleri kaçırmayın. Şirket sahipleri ile iletişime geçmek için altta ki bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles