Mağaza Satış Danışmanı – Acil İş İlanı – Denizli – 2022-04-16 05:25:40

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firmalar tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışan arayan şirketler için özel hazırlanmış acil iş fırsatlarıdır.

Türkiye’de çok acil aranan acil iş ilanları arasında genellikle beden işçisi, müşteri temsilcisi, usta, taşımacı, muhasebeci, sosyal medya uzmanı, mutfak elemanı, vasıfsız eleman, pasta cila ustası, ofis elemanı ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Mağaza Satış Danışmanı acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıBayramyeri modal

İş açıklaması:

Bayramyerinde giyim ve okul kıyafeti ve ayakkabı mağazasında çalıştırılmak üzere eleman alınacaktır.part time de olabilir.detaylar yüzyüze ve telefonda yapılacaktır.sosyal haklar mevcut.daha önce mağazada çalışmış güleryüzlü, insan ilişkileri yüksek olan bi arkadaş arıyoruz.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-16 05:25:40
Çalışma ili: Merkezefendi, Denizli
Görüntülenme sayısı: 220
Başvuru sayısı: 10
Sosyal olanaklar:

  • Yemek
  • Eğer sizde Denizli ili için #Mağaza #Satış #Danışmanı etiketleriyle aranmakta olan Mağaza Satış Danışmanı işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Şirketler ile iletişime geçmek için altta ki bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles