LG V20 tanıtım tarihi ve bir kaç özelliği resmi olarak belli oldu!

LG V20 tanıtım tarihi ve bir kaç özelliği resmi olarak belli oldu! 1

Son bir kaç senedir akıllı telefon pazarından istediği verimi almayan Koreli firma LG yeni atılımlara devam ediyor.

LG G2 ve G3 ile yakaladığı başarıyı LG G4 ile tam olarak taçlandırmayan firma, çok şey beklediği LG G5’in satış rakamları ile neredeyse hüsrana uğramıştı. Bu nedenle satışı düşen firma yeni ataklar yapmanın peşinde.

2 sene önce piyasaya çıkan LG V10 adlı telefon ile bir çok yenilik getiren LG, buna rağmen telefonun satış rakamları ile rakiplerine oranla epey gerilerde kalmıştı. Bu telefonu daha da geliştirmek için kolları sıvayan ünlü telefon markası, LG V10 için ilk resmi bilgileri de açıkladı.

Buna göre LG V20 önümüzde ki Eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtılacak ve üstün özellikler sunucak. LG V20’de beklenen özelliklerin başında, hatta kesinleşen özelliklerin başında Android 7 sürümünün gelecek olması. Bunun dışında telefonun 4 GB ve 6 GB’lık farklı modelleri bulunacak. Kamera tarafından zaten memnun olan firma bunu daha da geliştirmeyi planlıyor. LG V10’nun en önemli yeteneklerinden biri üstün ses kalitesiydi. Bu durum V20’de daha da gelişecek. Batarya tarafında ise hemen her telefonu çok geri kalan LG’nin artık bu yöne önemli adımlar atması bekleniyor.

LG G20 ile ilgili bütün özellikleri Eylül ayında görebileceğiz. Yer ve detaylı arih tam olarak açıklanmasa da muhtemelen Almanya’da düzenlenecek olan IFA 2016 etkiliğinde LG V20’yi görebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles