LG G5 özellikleri ve tasarımı ile iddialı geliyor!

LG G5 TEMSİLİ

Güney Kore devi LG’nin baba telefonu G serisinin son üyesi olacak olan LG G5’in muhtemel özelliklerini paylaşıyoruz. 

Samsung, Sony, Htc, Apple arasında ki rekabete ortak olmaya çalışan LG, bu rekabete G serisi telefonlar ile epey yaklaşmıştı. Özellikle LG G2 ve G3 ile önemli satış rakamları yakalayan LG, son telefonu G4’de ise pekde beklenen patlamayı yapamadı. LG G4’de yer alan deri tasarım ile farklı olmaya çalışan üretici, 2016 yılının en iddialı telefonlarından biri olması için LG G5 için kolları sıvadı.

LG G5 RESMİ OLARAK TANITILDI, LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

LG G5’in sahip olması beklenen muhtemel özelliklerin başında metal kasa geliyor. En çok tutan telefonların metal kasa olması LG’yi bu yola itebilir.

Çok büyük olasılıkla LG G5 de 3000 mAh üzerinde bir batarya, 4GB ram, arkada 20MP ve üstü, önde 8 veya 13MP kamera yer alabilir.

İşlemci tarafında Qualcomm’dan vazgeçmeyecek olan LG, G5’de Qualcomm’un üst düzey işlemcisi Snapdragon 820 ile boy gösterecektir.

Tasarıma büyük önem veren LG, amiral gemisinde metal kasaya dönebilir. Bu durumda LG G5 daha ince, daha az ısınan, daha hafif bir kasaya sahip olacaktır. 

Diğer üst seviye telefonlardan %10 civarında daha ucuz bir fiyat politikası izleyen LG, son telefonu LG G5’i yukarıda saydığımız özellikler ile getirir, uçuk bir fiyat ile de satmazsa, beklenen sıçramayı kaydedebilir.

LG G5 RESMİ OLARAK TANITILDI, LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles