LG G4 Marshmallow Türkiye güncellemesi geldi!

LG G4 Marshmallow Türkiye güncellemesi geldi! 1

LG G4 kullanıcıları için beklenen an geldi. Detaylar haberimizde.

Yeni Android sürümü Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Google tarafından duyuruldan hemen sonra, ilk güncelleme alacak cihazlardan biri olarak lanse edilen LG G4 akıllı telefonu için beklenen an geldi çattı. İlk önce Polonya’da test edilen ve dağıtımına yine aynı ülkeden başlayıp, Uzak Doğu, Avrupa derken, LG G4 Türkiye kullanıcıları da Andorid 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başladı. Böylece dünyada Marshmallow’u tadan ilk kullanıcılardan biri de LG G4 Türkiye şanslıları oldu.

LG G4 Marshmallow güncellemesi nasıl yüklenir?
Öncelikle telefonunuz üzerinden güncelleme kontrolü yapın: Ayarlar/Telefon Hakkında/Güncelleme Merkezi/Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek Marshmallow güncellemesi var mı yok mu, henüz gelmiş mi kontrol edin.

2.seçenek olarak ise telefonu bilgisayara bağlayıp OTA yoluyla güncellemeyi kontrol edin. LG sitesinde yer alan http://www.lg.com/tr/telefon-destegi/lg-LGH815TR adresinde ki Yazılım Güncelleme sekmesindeki yönergeleri izleyin. PC SYNC sekmesinde ki LG Bridge adlı yeni yazılımı kurun. Güncellemeleri sık sık kontrol edin ki hemen Marshmallow’un tadını çıkarmaya bakın (:

2 thoughts on “LG G4 Marshmallow Türkiye güncellemesi geldi!

  1. Sonunda ya, hemen deneyelim bakalım beklediğimize değmiş mi bu arada lg de işinin ehli ilk güncelleme alan ülkelerden biri olduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles