Kurtlar Vadisi Vatan vizyon tarihi belli oldu!

Kurtlar Vadisi Vatan vizyon tarihi belli oldu! 1

Uzun süredir gündemi meşgul eden Kurtlar Vadisi’nin yeni sinema filmi Kurtlar Vadisi Vatan‘ın vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Kurtlar Vadisi Vatan filmi 29 Eylül 2017’de sinema severler ile buluşacak.

Filmin başrolünde her zaman ki gibi Polat Alemdar rolünde Necati Şaşmaz, yanlarında Erhan Ufak ve Cahit Kayaoğlu ile daha önce Vadi’de yer almayan yeni karakterler Sinem Uslu, Nezih Işıtan yer alıyor. Yıllarca Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yönetmenliğini yapan, şuan da da TRT1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid‘in yönetmenlik koltuğunda oturan Serdar Akar, Kurtlar Vadisi Vatan filminin de yönetmenliğini yapıyor.

Filmde beklendiği gibi 15 Temmuz hain darbe girişimi konu alınıyor. Darbe girişiminni sadece 15 Temmuz gecesinin anlatan Vatan filminin yapımcısı Pana Film, dağıtımcı firmai Mars Dağıtım. Film Dolby Atmos ses sistemi destekli olacak. Böylece üstün ses kalitesi sunacak. 29 Eylül 2017’de vizyona girecek filmin şimdi de sabırsızlıkla fragmanı bekleniyor. Onunda Eylül ayı başında yayınlanabileceğini düşünüyoruz.

Filmin yapımcısı Pana Film‘den yapılan açıklama şu şekilde:

Kurtlar Vadisi Vatan vizyon tarihi belli oldu! 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles