Kurtlar Vadisi hayranlarına 2 iyi 1 kötü haberimiz var!

Kurtlar Vadisi hayranlarına 2 iyi 1 kötü haberimiz var! 1

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en fazla izlenen ve uzun süre ekranlarda kalan tv dizilerinin başında gelen Kurtlar Vadisi’nde ki muamma çözülmeye başlandı. İşte son durum.

KURTLAR VADİSİ TAKİPÇİLERİNE KÖTÜ HABER

Dizi bu sezon ekranlarda yer almayacak. Yani 2016/2017 sezonu bitene kadar Kurtlar Vadisi’ni dizi olarak ekranlarda göremeyeceğiz.

KURTLAR VADİSİ TAKİPÇİLERİNE İYİ HABER

1.iyi haber: dizi 2017 yılının Eylül ayı ile itibaren yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak. (Bir aksilik olmazsa)

2.iyi haber: Kurtlar Vadisi’nin sinema filmi geliyor. 2016/2017 sezonunda tv ekranlarında olmayacak olan yapım, Kurtlar Vadisi Darbe yada 15 Temmuz adı ile darbe girişimini konu alarak beyaz perde de olacak. Filmin adında Kurtlar Vadisi olacağı kesin ancak devamında Darbe mi, 15 Temmuz mu yoksa bambaşka bir şey mi olacak orası belli değil.

Ayrıca Kurtlar Vadisi Kıbrıs’da bir başka gündeme gelen film. Darbe’den önce Kurtlar Vadisi Kıbrıs’ı çekmeye karar veren ekip, hem Darbe hemde Kıbrıs filmlerini çekerek bir süpriz yapabilir.

Dizinin yapımcısı PANA Film’den resmi bir açıklama bir türlü yapılmadığı için farklı kaynaklara yöneldik.  360 TV’de yayınlanan Aramazdan Kalmasın programının yorumcusu Tayyar Işıksaçan yaptığı açıklamada Kurtlar Vadisi dizisinin bu sezon yayınlanmayacağı öğrenildi.

Tayyar Işıksaçan: “Dün akşam Mehmet Canbolat ile görüştüm ülkenin içinde bulunan durumu ve sinema filmi hazırlığından dolayı Kurtlar Vadisi’ni bu sezon yapmayacaklar. Önümüzdeki ay yada bir sonraki ay film çekimleri için setleri hazır önce filmi çekecekler sonra yeni sezonun çekimlerine başlayacaklar. Bu sezonu bekleyenlere sadece diziyle ilgili üzücü haber verebilirim. Ama film hazırlıkları bitti yakında kamera karşısına geçecekler”

Ayrıca geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin şuan da anlaştığı bir kanal yok. Yeni sezonda büyük ihtimalle Kanal D dışında bir kanalda yayınlanmaya başlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles