Kurtlar Vadisi Darbe sinema filmi geliyor!

Kurtlar Vadisi Darbe sinema filmi geliyor! 1

15 Temmuz karanlık gecesinden sonra yaraları sarmaya çalışan ülkemiz, bir yandan da o günü kimseye unutturmayıp bir daha olmaması için çaba harcıyor.

Bu bağlamda, 2003 yılından beri Türk televizyon dizi tarihinin en uzun süren ve hala daha devam eden kendi kulvarında neredeyse  rakibi bulunmayan Kurtlar Vadisi yeniden sinema filmi oluyor. Gündemde ki önemli olayları dizi de işlemesi ile bilinen Kurtlar Vadisi; Irak, Gladio ve Filistin sinema filmleri ile de gündemi epey meşgul etmişti.

Şimdi de sıra geldi 15 Temmuz darbe girişiminin sinema filmini yapmaya. Kurtlar Vadisi Pusu’nun resmi facebook  hesabından yapılan açıklamada:”

15 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren firmaimiz “KURTLAR VADİSİ DARBE” sinema filmini yapmaya karar vermiştir.” ifadelerine yer verildi.

kurtlar-vadisi-darbe-filmi

Böylece efsane kaldığı yerden dizi olarak devam ederken, bir yandan da “Kurtlar Vadisi Darbe” sinema filmi ile beyaz perde de rol alacak. Yoğun istek üzerine çekilen sinema filminin vizyon tarihi elbette ki henüz bilinmiyor ancak Vadi ekibinin bizi çok fazla bekletmeyeceğini düşünüyoruz.

15 Temmuz ‘un arkasında yatan FETÖ gerçeklerini sinemada izleyenlerine aktaracak olan yapımcı Pana Film, darbe girişimini film olarak bizlere yansıtabilecek en iyi seçeneklerden biri olarak görülüyor. Zira Kurtlar Vadisi Irak sinema filmi Türk sinema tarihinin en iyi aksiyon filmlerinin başında geliyor. Filistin filminde ise üzücü bir olay yaşanmış ve filmin çekimlerinin büyük bölümde bittiği bir anda bütün film kayıtları yanmış ve bir çok sahne baştan çekilmişti.

Bakalım Kurtlar Vadisi Darbe ne zaman çıkacak ve o karanlık 15 Temmuz gecesine dair bizlere neler sunacak? Tahminiz o ki kısmetse 2017 yılında göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles