Kötü Kedi Şerafettin animasyon filminin vizyon tarihi açıklandı!

Kötü Kedi Şerafettin animasyon filminin vizyon tarihi açıklandı! 1

Kotu kedi serafettin vizyon

Ünlü karikatürist Bülent Üstün’ün ellerinden çıkan Kötü Kedi Şerafettin karakteri sinemaya uyarlandı. 2011 yılından beri filminin haberleri çıkan sinirli kedinin son vizyon tarihi belli oldu.

İlk olarak 2011 yılında haberleri çıkan, daha sonra 2012 yılında fragmanı yayımlanan, 2013 yılında seslendirmeleri yapılan, 2014’de de hazır olmasına rağmen filmin uluslararası bir boyuta ulaşması üzerine vizyona konulmayan Kötü Kedi Şerafettin, 2016 yılında beyaz perdeyle buluşacak.

Şerafettin’in çizeri Bülent Üstün, NTV’ye verdiği röportajda “Animasyonsa çocuklar içindir diyorlar, baştan söyleyeyim bu bir çocuk filmi değil kesinlikle çocuklarınızla gelmeyin” diyor. Çünkü Şerafettin’in ağzı fazlası ile bozuk ve asi bir tip.

Film: Mehmet Kurtuluş, Ayşe Ünal yönetmenliğinde, Levent Kazak ve Bülent Üstün’ün senaryosu ile gerçekleştirildi. Filmin 3D efektlerini ise Anima İstanbul yaptı.

Kötü Kedi Şerafettin Teaser

Filmin Seslendirme Ekibi
-Uğur Yücel (Kötü Kedi Şerafettin)
-Demet Evgar
-Güven Kıraç
-Okan Yalabık
-Gökçe Özyol
-Ayşen Gruda
-Cezmi Baskın
-Yekta Kopan
-Ahmet Mümtaz Taylan

kotu kedi serafettin vizyon tarihi

Kötü Kedi Şerafettin animasyon filmi 5 Şubat 2016’da vizyonda olacak. Filmin Türkiye dışında da gösterilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles