King of Avalon: Dragon Warfare pc’de oynayın ücretsiz indirin!

King of Avalon: Dragon Warfare pc'de oynayın ücretsiz indirin! 1

King of Avalon: Dragon Warfare oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve pc’nizde, bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. İndirme linki en altta sizleri bekliyor.

Arkadaş edin ve dünyanın dört bir yanındaki düşmanlarla savaş, ejderhan ve taht seni bekliyor!

Zırhını giy. 2017’nin en çok beklenen gerçek zamanlı MMO’su geldi! Ejderhanızı yükseltin ve ordunuzu Excalibur’u kaldırmak ve Kral olmak için inşa edin. Yol boyunca arkadaş ve düşman olurken güç ve zafer tadın. Dünyadaki oyuncularla sohbet et, yardım et, takas et ve savaş yap. Kral Arthur’un ölümü boş bir tahtı bıraktı. Ortaçağ almaya hazır olun; krallığı fethetmek için savaş başladı!

King of Avalon: Dragon Warfare ÖZELLİKLERİ

◆ Savaş! Her yerde. Siz ve müttefikleriniz hazırlıklı olmalısınız. Bazlarını oluştur ve ordularını topla – tahtta gözü olan sadece sen değilsin!
◆ İttifaklar! Hiç kimse bir ada değildir. İster GvE Barbar liderine karşı toplanırsınız, ister PvP kabadayısına yürüyün, güvenebileceğiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak.
Go Ejderhalar! Efsanevi bir kitle imha silahı. Sizinkini nasıl eğiteceksiniz?
◆ Sohbet et! Kolay çeviri özelliği, dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu gerçek zamanlı olarak bir araya getirir.
◆ Strateji! Araştırma ve üstün yıkıcı becerilerle üstünlük elde edin. Ne zaman görünmez olunacağını ve ne zaman bir istila sipariş edeceğinizi bilin!
◆ Yapı! Bir İmparatorluğun temellerini kurun

[su_button url=”https://bstk.me/oXaWBkgOQ” target=”blank” style=”flat” size=”6″]OYUNU BURADAN İNDİRİN[/su_button]

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Social profiles
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x