Kendi mobil uygulamanı kendin yap! Kodlama, Programlama yok!

Kendi mobil uygulamanı kendin yap! Kodlama, Programlama yok! 1

Çağımız artık mobil teknolojiler üzerine kurulmaya başlandı. Bu çağa geliştirici olarak ayak uydurmanın bir yolu da mobil uygulamalardan geçiyor.

Yerli sermaye olarak yayın hayatına yeni başlayan mobiluygulaman.com adlı internet sitesi, insanlara kendi mobil uygulamasını kendi yapma olanağı sunuyor. Dünyada bu zaman kadar onlarca örneği görülen bu sistem artık yerli geliştirici  Mobiluygulaman tarafından da Türkiye’den sağlanmaya başlandı. Dünyada ki örnekleri ile aynı özelliklere sahip olan Mobiluygulaman ile sadece 5 adımda ortalama 5/10 dakikada hiç bir kodlama, programlama bilgisi gerekmeden uygulama yapılabiliyor. Yapılan uygulamalar da Android ve iOS platformlar’da yayınlanabiliyor.

Kendi mobil uygulamanı kendin yap

Mobiluygulaman.com ile yapılan uygulamalar Android ve iOS platformlarında yayınlanacak hale getirilebiliyor. Android için APK dosyası hemen oluşturabilirken iOS için kaynak dosyaları veriliyor ve dosyalar ile IPA dosyasının oluşturulması gerekiyor.

Mobiluygulaman’ın en dikkat çekici noktalarından biri fiyatı. Bizim dünya genelinde fiyatlarına baktığımız çok büyük ve küçük çaplı uygulama geliştirme sitelerinin aksine, Mobiluygulaman çok ucuz fiyatlar sunuyor. Öyle ki rakipler her ay 19 Dolar’dan başlayan fiyatlarla hizmet sunarken Mobiluygulaman uygulama başı 59 TL’den başlayan fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Yani aylık ödeme istemiyor, sadece ihtiyacınız olduğunda uygulamanızı bitirdiğinizde sizden belirli bir ücret istiyor. Bu da bizim karşılaştırmamıza göre dünyada ki en ucuz fiyata tekabül ediyor.

22

Mobiluygulaman ile yaptığımız Yerliteknoloji uygulamasından bir örnek görüntü 🙂

Mobiluygulaman ile yapılan uygulamaların/app’lerin  bazı özellikleri şöyle:

-Uygulama resmi, açılış resmi ekleyebilme

-Çıkış uyarısı ekleyebilme

-Çevrimdışı çalışma modu

-Native (Doğal) uygulamalar

-Bildirim gönderme

-Webview, mobil uyumlu site yapabilme

-Facebook entegrasyonu

-Youtube entegrasyou

-Instagram entegrasyonu

-E-ticaret ile modülü satış yapabilme

-Rezervasyon ayarlayabilme

-Form oluşturma

-Sosyal duvar oluşturabilme

-Radyo yapabilme

-Video ekleyebilme

-Ses ekleyebilme

-Kodlama bilgisine gerek yok

-Programla bilgisine gerek yok

Bunlar sadece göze çarpan önemli özelliklerin başında geliyor. Bunlar dışında bir çok özellik/modül daha Mobiluygulaman‘da yer alıyor.

 7 Dakikada oluşturulmuş bir uygulama videosu!  

Kendi mobil uygulamanızı/app’inizi sizin yapabileceğiniz gibi, isterseniz site üzerinden yöneticilere işi verip onların da projenizi yapmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece siz bir şeyle uğraşmayıp sonuca bakıyorsunuz. Bütün işi Mobiluygulaman ekibi halledip uygulama çıktısını size teslim ediyor. Tabi yapılan uygulama tamamen Mobiluygulaman’da yer alan modüller vasıtasıyla gerçekleştirildiğı için projenizin yapılıp yapılamayacağını öğrenmeniz gerekiyor.

mobiluygulaman-logo-app

Dünya teknoloji sektörü mobil’e doğru kaymıışken, uygulamalar hayatımızın her anında karşımıza çıkıyorken, Türkiyeden böyle bir oluşumun, hizmetin dünyaya açılması gerçekten çok güzel bir gelişme. Mobiluygulaman, henüz yayın hayatına çok yeni başlayan ve beta aşamasında olan site birlikte büyümek için desteklerinizi bekliyor.

Bizde yabancı siteler yerine, hem yerli sermaye, hemde gerçekten çok ucuz olması sebebiyle mobil uygulamanızı, app geliştirmenizi Mobiluygulaman ile yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kendi mobil uygulamanızı yaparken hiç bir kodlama, programlama bilgisi gerekmediğini, uygulama geliştirme ile ilgili hiç bir bilginiz olmasa bile kendi mobil uygulamanızı (app) yapabileceğinizi hatırlatalım.

3 thoughts on “Kendi mobil uygulamanı kendin yap! Kodlama, Programlama yok!

  1. ben de uygulama yapmak için türkçe site arıyordum. 5 dk da yaptım uygulamayı. adamlar güzel iş çıkarmışlar. alternatif olabilir bi bakın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles