Izgara Ustası – Acil İş İlanı – Batman – 2022-04-14 22:55:59

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firmalar tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışma arkadaşı arayan şirket sahipleri için özel hazırlanmış acil iş fırsatlarıdır.

Türkiye’de en sık aranmakta olan acil iş ilanları arasında genellikle beden işçisi, tezgahtar, şef, kurye, muhasebeci, e-ticaret uzmanı, mutfak işcisi, vasıfsız işci, şoför, makineci, overlokcu gibi iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Izgara Ustası acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıGüzelbahçe Vera Restoran Kafe

İş açıklaması:

İŞLETMEMİZ VANGÖLÜ KIYISINDA BİTLİSİN TATVAN İLÇESİNDE BULUNMAKTADIR.

Et Mangal Izgara ve Kebab konusunda en az 10 yıl deneyimi olan daha önce et mangal veya kaliteli kebab restoranlarında çalışmış işinden başka bir şey düşünmeyen, çalışkan, disiplinli, temizlik konusunda çok hassas, kaliteden ödün vermeyen, nerde nasıl davranacağını bilen TERCİHEN ANTEP, BATMAN gibi Güneydoğu kebab kültürünü iyi bilen ve uygulayan ızgara ustası arıyoruz.

https://www.instagram.com/guzelbahcevera/

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-14 22:55:59
Çalışma ili: Batman Merkez , Batman
Görüntülenme sayısı: 48
Başvuru sayısı: 1
Sosyal olanaklar:

  • Eğer sizde Batman ili için #Izgara #Ustası etiketleriyle aranmakta olan Izgara Ustası işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. İş verenler ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles