İşye yerli otomobil yeni kasa sedan TOGG! 2022

TOGG sedan kasa yeni

Yerli otomobil TOGG’un yeni sedan modeli tanıtıldı.

Togg, tüketici elektroniği izleyicileri ve genel halk tarafından memnuniyetle karşılanacak olan Geçiş Konseptli akıllı cihazını ortaya koyuyor.

Murat Günak liderliğindeki Togg Tasarım Ekibi’nin yönetiminde ve stratejik bir ortak olarak Pininfarina ile işbirliği içinde olan akıllı cihaz, Togg’un DNA stilistik özelliklerini koruyan dinamik ve yenilikçi bir fastback. Akıllı cihazın stil konsepti, şu anda ön izlemesi yapılan C-SUV 2023 modelinde zaten mevcut olan kaslı arka tasarım ve farlardan başlayarak aracın tepesinden yan tarafına uzanan bir çizgiye dayanıyor.

Bu modele özel bir tasarım özelliği olan kaputtaki ışıklı Togg logosu, Doğu ve Batı’nın bütünleşmesini temsil ediyor. Otomobilin ön camı doğuştan gelen elektrik mimarisiyle uyumlu olacak şekilde neredeyse yeniden tasarlanırken, tekerlekler Togg DNA’nın çok kollu jantlarının biçimsel özelliklerini koruyor.

İç tasarım açısından da kullanıcı deneyimi üst düzeye çıkarıldı. Togg Tasarım Ekibi ve Pininfarina, dış tasarım, iç tasarım ve yolcu kabini deneyiminde öne çıkıyor. Aslında, mobiliteye yenilikçi yaklaşımının ortaya çıkması için, Togg’un sunduğu şey sadece bir araç değil, bir dizi ürün ve hizmet, USE CASE Mobility® olarak adlandırılan geniş bir mobilite çözümlerini desteklemek için tüm bir mobilite ekosistemidir.

Otomobilin iç tasarımı SUV tasarımına benzer bir yaklaşım sergilemesine rağmen, iç tasarımda sportif ve zarif bir tasarımla yeniden yaratılan bir direksiyon görülüyor. İç mekanda entegre emniyet kemerlerine sahip dört adet tekli koltuk bulunuyor ve orta direği ortadan kaldıran bir tasarım sayesinde kapılar bir kitap gibi açılıyor. Araba, menekşe ve çivit vurgulu metalik bir gridir. Ön koltuklar açık renkli deri, arka koltuklar ise koyu renkli deriden yapılmıştır. Emniyet kemerlerinde ise turkuaz renk tercihi ise elektrifikasyonu ve marka DNA’sını vurgulamak için dikkat çekiyor.

Üstün mobilite

Togg, kullanıcıların internete bağlı tüm cihazlarını ve hizmetlerini Togg’un akıllı cihazı üzerinden kontrol edebilecekleri bir ortam yaratarak, akıllı cihazını kullanıcılar için üçüncü bir yaşam alanı olarak tasarlar ve konumlandırır. Bu sayede kullanıcıların mobilite deneyimi daha üretken, eğlenceli ve sosyal etkileşimli anlara dönüşüyor.

Bu akıllı ve yenilikçi çözümlerle akıllı şehirlerde seyir kusursuz bir yolculuğa dönüşüyor.

İşte yeni sedan kasa TOGG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles