İşte “Batman v Superman: Adalet Şafağı” filminin Türkçe dublajı!

İşte "Batman v Superman: Adalet Şafağı" filminin Türkçe dublajı! 1

25 Mart 2016’da beyaz perdeye yansıyacak olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin Türkçe dublaj videosu yayımladı.

Özellikle son dönemde yerli hava yolu firmaimiz Türk Hava Yollarının Batman ve Superman filmine ana sponsor olmasıyla beraber tüm dünyada film ile alakalı reklamlar ve videolar yayımlanmaya başladı. Olukça fazla ilgi gören bu reklamlarda Türk Hava Yollarını görmek oldukça güzel.

Konuya dönecek olursak, Batman v Superman: Dawn of Justice Türkçe adıyla Batman ve Superman: Adalet Şafağı filminin Türkçe dublajlı fragmanı WarnerBros Türkiye tarafından yayımlandı. Böylece filmin Türkiyede Türkçe dublaj ile gösterime gireceği kesinlik kazanmış oldu.

Filmin yönetmenliğini Zack Snyder’ın yaptığı, başrollerinde ise Ben Affleck ve Henry Cavill’ın oynadığı Batman ve Superman’de iki tanınmış “hayali” süper kahramanların birbirleri ile ilgili olan çekişmeleri anlatılıyor. Tabi ki iyiler ve kötüler…

Filmde bolca aksiyon sahnesi, klişe konuşmalar ve inanılmaz görsel efektler 25 Mart’ta bizleri bekliyor olacak. Filmin yaş sınırı ile ilgili bir bilgi yok ancak ailecek izlenebilecek bir film olduğunu söyleyebiliriz.

İşte filmin Türkçe dublajlı fragmanı!

Social profiles