iPhone’da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir?

iPhone'da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir? 1

iPhone’da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir? işte yanıt…

Telefon kullanan vatandaşlar, telefonlarında tanıdıklarının, eşlerinin ve dostlarının numaralarını telefon rehberlerine kaydedebilirler. Ve bu telefon kullanıcısı olan kişiler, gün geldiğinde belki olur da telefonlarına kaydetmiş oldukları numaraları, herhangi bir nedenden dolayı silmek zorunda kalabilirler.

İşin bir diğer yanı ise bu silecek oldukları numaralardan birçok silinecek numara olmasıdır. Telefon kullanıcıları herkese göre farklı telefon kullananlar, bu silme işleminde çoklu şekilde silme özelliği telefondan telefona değişiklik göstermektedir.

iPhone’da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir?

Bu çeşitli telefonların yanı sıra bir de iPhone cihazı vardır. Eğer sizde de bir iPhone var ve cihazınızdan iPhone’da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir? bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Numarayı silmek için dilerseniz Smart Merge adında program ile birden çok numarayı tek seferde silebilirsiniz. Yok ben manüel olarak silmek istiyorum diyorsanız, rehbere girin silinecek olan kişiyi dokunun, ardından düzenle seçeneğine tıklayın, tıkladıktan sonra alt tarafta kişiyi sil butonuna dokunun bu işlem tek tek silme yöntemidir. iTunes’den de rehberinizdeki kişileri silebilirsiniz.

Bu yöntem için öncelikle rehberinizden silinecek olan kişileri tek tek seçip ardından kontrol tuşuna basılı tutun, silinecek olanları seçin, menü çubuğundan düzenleye dokunun, dokunduktan sonra, kişileri, kartları sil seçeneğine dokunun, Cihazınızı USB kablosunu takın ve bilgisayarınıza bağlayıp iTunes’i başlatın. Ardından kişileri eşitleye tıklayın. Tıkladıktan sonra uygula seçeneklerine tıklayıp silebilirsiniz…

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Social profiles
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x