iOS 8.4 güncellemesi çıktı, hemen indirin!

iOS 8.4 güncellemesi çıktı, hemen indirin! 1

iphone-8.4

Dünyanın en pahalı telefon markası Apple, iPhone, iPad ve iPod touch cihazları için son yazılım güncellemesi olan iOS 8.4’ü kullanıma sundu.

8.4 güncellemesi ile bir çok yenilik ve cihazlarda performans artışı geliyor. Daha önceki güncellemelerde bir çok kullanıcı garip ve anlamsız hatalarla karşılaşmıştı ve güncellemeyi yüklemeyenler de yüklemekten vazgeçmişti.

iOS 8.4 güncellemesini hemen indirmek isteyenler cihazlarından yazılım güncellemesini kontrol edebilirler. Bunun için cihazınızdan: Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme alanına girip güncelleme cihazınıza gelmişse hemen ve ücretsiz bir şekilde iOS 8.4’ü indirebilirsiniz.

ios-8-4iOS 8.4 güncellemesi ile gelen yenilikler ise kısaca: 7 gün 24 saat dünya çapında radyo ve hayranların favori sanatçılarıyla iletişim kurmaları için bir yol sunan Apple Music adlı yeni bir müzik servisi, iBooks iyileştirmeleri ve çeşitli hata düzeltmeleri, performans arttırımları bu güncelleme ile geliyor.

iOS 8.4 güncellemesi 212 MB boyutunda. Bu güncellemeyi kurmadan önce kesinlikle yedek alın. Ayrıca cihazınızda şarjınız iyi bir seviyede olsun ve internetiniz mümkünse kablosuz ağ üzerinden bağlı olsun. Sonra ah vah etmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles