Idle Heroes pc’ye indirin ve bilgisayarda oynayın!

Idle Heroes pc'ye indirin ve bilgisayarda oynayın! 1

Google play’de Editörün Seçimi olan ve tutulan oyun Idle Heroes oyununu telefonunuz, tabletiniz dışında pc’nizde, bilgisayarınızda oynamak için yazımızın sonunda bulunan linki kullanınız.

Idle Heroes hem Android hem de iOS için kullanılabilen bir mobil oyundur. Mevcut uygulama mağazalarından indirilebilir. Oyunun amacı, bir grup Kahramanı bir araya getirmek ve onları sürekli olarak geliştirmek ve yeni eşyalarla donatmaktır. Bu kahramanlar ile dövüşler tekrar tekrar gerçekleştirilir ve bu da farklı ödüller sunar. Etrafta olmadığınız zamanlarda bile.
Boşta Kahramanlar farklı hiziplerde, kendine özgü ve benzersiz becerilere sahip 200’den fazla kahraman sunuyor. Onları toplayın, daha güçlü olmaları için eğitin veya diğer kahramanlarınızı geliştirmek için onları özel materyallere dönüştürün. Ayrıca, büyülü Ekipmanlar yaratabilir veya zindanlar, görevler veya baskınlar gibi çeşitli içerikleri yenebilirsiniz.

Oyunun çok oyunculu kısmı, bir Loncaya ve dünya çapındaki Arena’ya katılmana izin veriyor. En iyi oyuncularla yarışın veya müttefiklerinizin güçlü patronlarla savaşmasına yardımcı olun. Ne yaparsan yap, cömert ödüller kazanacaksın.

[su_button url=”https://bstk.me/qtshAP5ss” target=”blank” style=”flat” size=”6″]OYUNU BURADAN İNDİRİN[/su_button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles