Hepsijet taşımacı olarak para kazanın! 2022

Hepsijet taşımacı olarak para kazanın! 2022 1

Hepsijet taşımacı olmak ne kadar kazanıyor? ve hepsijet taşımacı olmak için gerekenleri, hepsijet çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Eğer taşıma sektöründe tecrübeniz varsa ve kendinize ait bir ticari aracınız varsa sizde teslimat yaparak, yani hepsijet ile taşımacılık yaparak paranızı kazanabilirsiniz.

Bunun için bir çok kargo şirketi ile anlaşmanız mümkün ancak son zamanlarda popüler olmaya başlayan Hepsiburada.com’un iştiraki HepsiJET firması öne çıkmaya başladı.

Özellikle alışveriş anlamında çok fazla reklam yapanve günden günde büyüyen Hepsiburada.com, kendi kargo ağını kurmak için HepsiJET adına bir kargo firması kurdu.

Firma ağını genişletmek için bünyesine yeni şoförler ve yeni dağıtım araçları katmak istiyor. Bunun içinde şoför, yani taşımacı alımı yapıyor.

HEPSİJET HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Hepsijet Taşımacı nedir?

Taşımacılar, HepsiJet’e ait gönderileri belirtilen noktalardan teslim alıp müşterilerine teslim eden şahıs şirketleridir.

Hepsijete Nasıl başvuru yapabilirim?

Buraya tıklayarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında kariyer siteleri ve çeşitli gazeteler üzerinde de ilanlarımızı gözlemleyebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurum ne zaman sonuçlanır?

 

Başvurularınız tarafımıza ulaştıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

Hepsijet Gönderileri ne zaman teslim edilmelidir?

 

Taşımacılar HepsiJet’in belirlediği zaman dilimlerinde ilgili paketleri müşterilerine teslim etmekle yükümlüdürler. Bu zaman dilimleri sabah, öğle ve akşam periyotlarında bölge sorumluları tarafından taşımacılarımıza iletilir ve teslimat süreçlerinin sonlandırılması beklenir.

HepsiJet için çalışmanın herhangi bir maliyeti var mıdır?

 

Hayır, eğer şahıs şirketiniz ve taşımacılık sektöründe tecrübeniz var ise ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir. Sistemimize yeni kayıt olmayı düşünüyorsanız, dağıtım aracı, sigorta ve çeşitli belge masrafları dışında herhangi bir masrafınız oluşmamaktadır.

HepsiJet’in ikamet ettiğim alanda acente ihtiyacı var mıdır?

 

HepsiJet olarak şu an için faaliyet gösterdiğimiz il sayısı 14’dür. Yaptığımız inovatif yatırımlarımız ile ilerleyen dönemlerde ağımızı daha da genişletmeyi hedeflemekteyiz. 14 il için ilçe farketmeksizin ikamet ettiğiniz adresi belirterek çalışmak istediğiniz bölge talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Başvurmuş olduğunuz bölgede hizmet verilmemesi halinde tüm bilgileriniz sistemimize kaydedilmekte ve bölgeniz aktif hale geldiğinde tarafınızla iletişime geçilmektedir.

Hepsijet Taşımacılar için üniforma zorunlu mudur?

 

Evet, HepsiJet’in kurumsal kimlik standartları kapsamında taşımacıların üniforma giymesi zorunludur.

Hangi tip araçlar kabul edilir?

 

Minivan veya benzeri minimum 5 m³ taşıma hacmi olan 2010 ve üstü araçlar kullanılacaktır. Bunun dışında belirli bölgelerde yaya veya motosiklet ile de hizmet verebilmeniz mümkündür.

Taşımacıların “Güvenlik ve Sürücü” eğitim programlarına katılması zorunlu mudur?

 

Evet, can güvenliğiniz açısından “güvenlik ve sürücü” eğitimlerine katılmanız gerekmektedir.

Araçların üzerine araç giydirme – reklam işlemi uygulanacak mıdır?

 

Evet, HepsiJet, araç giydirme ve tanıtım faaliyetleri kapsamında araçlara uygulama yapabilecektir.

Taşımacıların dağıtım hizmeti için özel ekipmanlar alması gerekiyor mu?

 

Hayır, özel bir ekipman gerekli değildir. Gerekli ekipmanları HepsiJet’in tavsiyeleri ile temin edebilirsiniz.

Taşımacıların günde kaç adet teslimat gerçekleştirmesi gerekiyor?

 

Tüm rotalar dinamik şekilde planlanır, günlük teslimat sayısı dağıtım bölgesi, dağıtım modeli ve ürün alım noktalarına göre değişkenlik gösterebilir.

Taşımacılar için eğitim verilecek mi?

 

Evet, mobil ekran kullanımı, kurye saha eğitimi ve iş güvenliği eğitimleri hepsiJET tarafından verilecektir.

Taşımacılar motosikletle veya yaya olarak hizmet verebilir mi?

Evet, dağıtım bölgesine göre hizmet verebilirler.

Hepsijet çalışma saatleri nelerdir?

Hepsijet ile çalışma saatleri yoğunluğa göre esneklik gösterebilir. Genel hatları ile pazarları da dahil olmak üzere (bazı bölgelerde) sabah 8 akşam 7’ye kadar çalışılabilmektedir. Kargo yoğunluğu, bölgedeki sipariş sayısına göre farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles