HAVELSAN Diyalog nedir, nasıl kullanılır? İndirilir

HAVELSAN Diyalog nedir, nasıl kullanılır? İndirilir 1

Yerli konferans yazılımı, uygulaması HAVELSAN Diyalog.

Tüm dünyanın bir anda kullanmaya başladığı ve yıldızını parlattığı Zoom konferans uygulaması, birçok firma tarafından kişisel verilerin güvende olmadığı gerekçesiyle kullanımı yasaklandı. Bu durumdan en çok Zoom rakipleri etkilendi ve alternatif konferans uygulamalarının kullanımı arttı. Güvenilirlik için önemli bir adım atıldı ve HAVELSAN tarafından Diyalog adında bir konferans uygulaması geliştirildi.

HAVELSAN Diyalog nedir?

HAVELSAN tarafından geliştirilen bir konferans uygulamasıdır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri veriler Türkiye sunucularında, bulut ortamında saklanıyor ve bu sayede güvende oluyor. Ayrıca Diyalog tüm güncel tarayıcılar ile çalışabiliyor.

HAVELSAN Diyalog ile konferans sınırı bulunmuyor. Sınırsız sayıda kişi ile görüşmek mümkün. Tabi ne kadar çok kişi o kadar çok kalitenin düşmesi demek olabilir. Bu nedenle kendimiz limiti ayarlarsak daha kaliteli bir görüntülü görüşme, tele konferans yapılmış olur.

HAVELSAN Diyalog nasıl indirilir?

Şuan yapım aşamasında bulunan Diyalog uygulaması kısa zaman içinde kullanıma sunulacak.

HAVELSAN Diyalog nasıl kullanılır?

Diyalog uygulaması akıllı telefonlardan, tabletlere, bilgisayarlara kadar her platformda tarayıcılarında çalışacak. En çok bilinen ve kullanılan tarayıcılar: Chrome, Firefox, Opera, Safari v.s. ile görüntülü konuşma, konferans yapmak mümkün olacak.

HAVELSAN Diyalog indirmek yada kullanabilmek için önümüzdeki günlerde linkler açıklanacak. Henüz açıklanmadı.

HAVELSAN Diyalog Video

2 thoughts on “HAVELSAN Diyalog nedir, nasıl kullanılır? İndirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles