Grafiker – Acil İş İlanı – İstanbul – 2022-04-11 15:15:05

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları şirket sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışan arayan firmalar için özel hazırlanmış acil iş fırsatlarıdır.

Türkiye’de en sık aranan acil iş ilanları arasında genel olarak garson, çağrı merkezi elemanı, gayrimenkul danışmanı, taşımacı, muhasebeci, e-ticaret uzmanı, mutfak elemanı, vasıfsız işci, yıkama ustası, makineci, overlokcu ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Grafiker acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıLogocu Ajans

İş açıklaması:

 – İllustrator ve Photoshop programlarında ileri düzey bilgiye sahip olmalı – Logo Tasarimi ve Kurumsal kimlik konularinda bilgi sahibi – Sosyal Medya icerikleri oluşturmada bilgi sahibi – Takım Çalışmasında uyumlu – Bakirköydeki ofisimizde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-11 15:15:05
Çalışma ili: Bakırköy, İstanbul
Görüntülenme sayısı: 31
Başvuru sayısı: 1
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde İstanbul ili için #Grafiker etiketleriyle aranan Grafiker işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Firmalar ile iletişime geçmek için aşağıda gördüğünüz bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles