Gazette uygulaması ile tüm haberleri bir uygulamadan takip et!

Gazette uygulaması ile tüm haberleri bir uygulamadan takip et! 1

Geliştirdiği mobil uygulamalarla dikkat çeken Yalçın Özdemir’den yine iddialı bir uygulama daha geldi. Tüm haber kaynaklarının bir araya toplanmaya çalışıldığı bu uygulama ile onlarca haber kaynağını tek uygulamadan takip edebiliyorsunuz.

Gazette uygulaması mobil cihazlarda haber okumayı kolaylaştırmayı hedefliyor. Haberlerin içeriğini sade bir şekilde sunan uygulama onlarca popüler Türkçe gazete ve haber sitelerinden kategorilendirilmiş şekilde içerik topluyor.

Gazette ile gündemi yakalayın, istediğinizi okuyun, içeriğe yoğunlaşın ve paylaşın.

Kişiselleştirilebilen kaynakları ve içeriğe yoğunlaşmanızı sağlayan tasarımı ile Gazette sizlere telefon ve tabletlerinizde keyifli haber okuma deneyimi sunuyor.

Sevdiğiniz bir çok gazete ve haber sitesini takip etmek zor olabilir ve kısıtlı hafızası olan mobil cihazlarımızı bir sürü uygulamayla doldurmayı kim ister. Gazette tek bir uygulamada gündemi yakalayıp sevdiğiniz haberleri okumanıza yardımcı oluyor.

Gazette bir çok uygulamada olduğu gibi sizi reklamlarla rahatsız etmiyor. Çok kısıtlı ve tasarımın içerisine adapte edilmiş reklamlarla sizlere harika bir haber okuma keyfi sunuyor.

gazettess1

Kaynaklar:
Genel: Akşam, Cumhuriyet, Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Posta, Radikal, Sabah, soL, Sözcü, Star, Takvim, Taraf, Türkiye, Vatan, Yeni Akit, Zaman
Spor: AMK, Fotomaç, LigTV, Maçkolik, NTVSpor, Sporx
Teknoloji: Chip Online, Donanım Haber, indir.com, PCnet, ShiftDelete, Teknoloji Oku, Webrazzi, Webtekno

Eklenmesini istediğiniz kaynakları www.gazetteapp.co üzerinden bildirebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Gazette’yi ilk açtığınızda sizlerden kaynak seçmenizi ister. 3 farklı aşama gerektiren kurulum ekranı genel,spor ve teknoloji’den oluşur..

Seçtiğiniz kaynakları dilediğiniz zaman sol menü’den ‘Kaynakları Düzenle’ seçeneğinden tekrar düzenleyebilirsiniz.

Gazette iki farklı içerik kısmı bulundurur : ‘Manşetler’ ve ‘Listeler’

Manşetler bölümü uygulamanın ana sayfasıdır ve takip ettiğiniz kaynakların logosuna tıklayarak o gazeteler veya haber sitelerının anlık manşetlerine ulaşabilirsiniz.

Listeler bölümü ise haber kaynaklarından alınan haberleri eğer uygunsa kategorilendirerek sizlere listeler şeklinde aralarında rahatlıkla ve hızlıca geçiş yapabileceğiniz bir arayüzden oluşur.

Kategori: Haberler
Yayın Tarihi: Nisan 1, 2015
Platform: Android
Versiyon: 1.0.0
Boyut: 5.4MB
Dil: Türkçe
Geliştirici: Yalçın Özdemir
Fiyatlandırma: ÜCRETSİZ

GAZETTE ANDROID UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

One thought on “Gazette uygulaması ile tüm haberleri bir uygulamadan takip et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles