Garson – Acil İş İlanı – İzmir – 2022-04-14 20:55:02

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde takım arkadaşı arayan şirketler için özel oluşturulmuş acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de en sık aranan acil iş ilanları arasında genellikle bakıcı, tezgahtar, şef, komi, muhasebe uzmanı, e-ticaret uzmanı, mutfak işcisi, genel eleman, pasta cila ustası, orta elaman gibi iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Garson acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıForbes Şelale Cafe

İş açıklaması:

Merhaba. Buca/ Forbes de ki kafemiz için, en az 3 yıl tecrübeye sahip , insan ilişkilerine ve müşteri memnuniyetine önem veren, diksiyonu düzgün , kendine güvenen, takım çalışmasına yatkın , Tercihen İzmir Buca da ikamet eden GARSON aranmaktadır. 2 personel alımı yapılacaktır. Yazdığımız kriterlere uymayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 2 öğün yemek ve sigorta çalışma koşullarına dahildir.

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-14 20:55:02
Çalışma ili: Buca, İzmir
Görüntülenme sayısı: 167
Başvuru sayısı: 12
Sosyal olanaklar:

  • Yemek
  • Eğer sizde İzmir ili için #Garson etiketleriyle aranan Garson işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve işleri kaçırmayın. İş verenler ile iletişime geçmek için altta bulunan bağlantıya tıklayın.

    İŞ BAŞVURU SAYFASI

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Social profiles