Foursquare’da Rota Nasıl Oluşturulur? 2022

Foursquare'da Rota Nasıl Oluşturulur? 2022 1

Foursquare’da Rota Nasıl Oluşturulur?

Foursquare neredeyse bilinen en popüler mekan keşif uygulamasıdır. Foursquare son yapılan güncellemesiyle rota oluşturma özelliğini de uygulamasına katmıştır. Bir konum bildirme uygulaması olan foursquare kısa süre önce swarm ile iki uygulamaya ayrılmıştır.

Swarm ortaya çıktıktan sonra eski popülerliğini kaybeden foursquare yeniden eski popülerliğini kazanmak için uygulamasına çeşitli güncellemeler getirmeye devam ediyor. Son zamanlarda yeni bir güncelleme getiren foursquareda artık rota oluşturma özelliği bulunuyor.

Peki yeni güncelleme Foursquare’de rota nasıl oluşturulur?

Öncelikle foursquare uygulamasının arama motoruna tıklayıp sağ üstte bulunan harita sekmesini açarak haritaları gözünüzün önüne getirin. Foursquare’ın haritası açıldıktan sonra sağ üstte yer alan çiz butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu butona tıkladıktan sonra gitmek istediğiniz alanı halka içine alıp rotanızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Foursquare uygulamasının yeni oluşturduğu bu özellikle artık gitmek istediğiniz mekanları bulmanız daha da kolay hale gelecektir. Gideceğiniz yerin rotasını oluşturmak foursquare ile oldukça kolay hale gelmiştir.

Foursquare’ın oldukça bilinen başka bir özelliği de mekanların yorumlarıdır. Gitmek istediğiniz mekanın nasıl olduğu hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Foursquareda artık gideceğiniz mekanların mesafelerini ve fiyatlarını rahatlıkla filtreleyebilir siniz. Tabi bu uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için foursquare uygulamasının yeni güncellemelerini telefonunuza yapmanız gerekiyor.

Güncellemeleri yaptıktan sonra foursquare uygulamasının bu özelliklerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gideceğiniz yerin mesafesini kolaylıkla oluşturabilir,  uzaklığını ve mekanın fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles