Evliya Çelebi:Ölümsüzlük Suyu – Türk koşu oyunu!

Evliya Çelebi:Ölümsüzlük Suyu - Türk koşu oyunu! 1

evliyecelebi

Mobil oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Sırada ki oyunumuz: Evliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu. Bu oyun, dünyaca ünlü Temple Run gibi bir koşu oyunu ancak farklı olarak  ileri doğru değil yatay olarak koşuyorsunuz ve karşınıza çıkan engeller sadece uçurum, yangın, duvar v.s. değil.

Ünlü mobil oyun geliştiricimiz Peak Games tarafından tasarlanan oyun grafikleri ve oynanışı ile oynanmayı hak ediyor. Oyun tamamen yerli yapım ve doğal olarak Türkçe. Evliya Çelebi sadece android için ücretsiz olarak yayında.

Yapımcının Açıklaması

Kahire’de Firavuniçe’nin öfkesinden kaçarken dikkatli ol, çünkü aşman gereken sonraki zorluk İstanbul’daki kötü ajanlar olacak!
Osmanlı İmparatorluğu’nun topraklarında diyar diyar gezen Evliya Çelebi’nin macerasına sen de ortak ol. Göreceksin ki; bu yolculuk, Mısır’dan Türkiye’ye uzanan, gerçek bir gezginin birbirinden farklı engeller ve düşmanlardan kaçışını anlatan eski bir hikayenin yepyeni versiyonu. Evliya Çelebi’yi Ölümsüzlük Suyu’na ulaştırmaya çalışırken en büyük yardımcın yine senin ve Evliya Çelebi’nin yetenekleri olacak.
Bu tarih kokan sonsuz koşu oyununda koşarak, zıplayarak ve kayarak engellerin üstesinden gelmeye çalışacaksın. Firavun’un askerlerinin silahlarından kaçarken piramitlerin ve uçurumların arasından yolunu bulman gerekecek. Oynadığın her oyunda altın toplayacak, ayrıca daha fazlasını ve Ölümsüzlük Suyu’nu kazanmak için sana verilen görevleri tamamlamaya çalışacaksın. Evliya’ya yardım etmek için yol boyunca karşına zaten birçok güçlendirici çıkacak. En iyi koşucu sen olmak istiyorsan güçlendiricilerini geliştirmeyi sakın unutma! Engellerden kaçmayı başarabilirsen, yüksek puanlara ulaşır, görevleri tamamlar ve Facebook’ta arkadaşlarının önüne geçebilirsin.

Tapınakları, ormanları ya da metro istasyonlarını unut – en iyi aksiyon macera oyunu seni tarihi İstanbul ve Kahire şehirlerinde bekliyor.

Özellikler
Tek dokunuşla oyna – Evliya Çelebi’yi tehlikelerden korumak için tek dokunuş yeterli!
Güçlendiriciler – Yol boyunca yardımcı olacak Mıknatıs, Kalkan, Altın Balta gibi çok çeşitli güçlendiriciler!
Görevler – Birbirinden zorlu görevlerle bitmeyen bir eğlence!
Facebook Entegrasyonu – Kolayca bağlanarak arkadaşlarınla yarışma fırsatı!
Süper grafikler – Göz alıcı grafiklerle görsel bir macera!
Kolay kontroller – Bir dokunuşla zıpla, kay, yuvarlan, engellerden sıyrıl ve uç!
Eşsiz ses efektleri – Dinamik müzik ve oyunla bütünleşen ses efektleri

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=net.peakgames.EvliyaCelebi”]ANDROİD İÇİN İNDİR[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles