Eski Android Telefon Yeni Cihaza Veri Nasıl Aktarılır?

Eski Android Telefon Yeni Cihaza Veri Nasıl Aktarılır? 1

Eski Telefondan Veri Nasıl Aktarılır?

Gün geçtikçe, teknoloji ilerledikçe her geçen gün yeni yeni cihazlar çıkmakta ve gelişmektedir. Bu cihazlar tablet, bilgisayar, ve hemen hemen herkesin elinde ve cebinde olan telefon ve buna benzer elektronik cihazlardır. Bizler her zaman, her şeyin en yenisini ve iyisini kullanmak isteriz. Örnek verecek olursak yeni çıkan bir telefondan bahsedelim. Eskisine göre daha hızlı, daha büyük ekran ve bunun gibi bir dolu özellikli hayalinizde olan güzel ve kullanışlı bir telefon.

Mesela ilerleyen zamanlarda almak istediğiniz hayalinizde telefonunuzu aldınız ve kullanmaya başladınız. Fakat bu almış olduğunuz telefonunuza eski telefonunuzdaki verileri aktarmak istiyorsunuz. Ama Eski Telefondan Veri Nasıl Aktarılır? hiç bir bilginiz yok her yerde bu sorunun cevabını arıyorsunuz, ama artık başka bir yerlerde cevap aramaya gerek kalmadı. Çünkü aradığınız sorunun cevabı bu yazımızda.

Eski telefonunuzdan yeni almış olduğunuz telefonunuza veri ve dosya aktarımı yapabilmek için ilk olarak, Google play store’dan Smart Switch uygulamasını indirip cihazınızı kurmanız gerekmektedir. O yüzden ilk önce Smart Switch uygulamasını indirin ve kurun. Ardından daha sonra ise usb kablosu ile bilgisayarınızı cihaza bağlayın ve indirmiş öldüğünüz Smart Switch programından geri yükle seçeneğine tıklayın işlem bu kadar.

Böylelikle eski cihazınızda ki verileri bilgisayarınıza aktarmış olursunuz. Aynı şekilde yeni telefonunuzu bağlayarak da verileri yeni telefonunuzu da aktarmış olacaksınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles