Dünyada bir ilk olacak Türk oyunu: Return Of Clans (Klanların Dönüşü)

Dünyada bir ilk olacak Türk oyunu: Return Of Clans (Klanların Dönüşü) 1

Return Of Clans

Son aylarda artan Türk yapımı oyunların çok şükür ki ardı arkası kesilmiyor (: Bir yeni yerli yapım oyun daha duyuruldu. Ancak bu biraz farklı.

Return Of Clans, yani Klanların Dönüşü adlı oyun, henüz adı/sanı sayısı belli olmayan Türk oyun geliştiriciler tarafından, hem MMORPG hem de Strateji türünü içine alan sıradışı senaryoya sahip bir mobil platform oyunu olarak geliştiriliyor.

Klanların Dönüşü adlı oyunda, hem online klan savaşları hem de 1’e 1 savaşlar ve görev haritaları , gemi savaşları, kale savaşları , çok yönlü level savaşları gibi bir çok etkinlik ve farklılık bulunacağı belirtiliyor.

Oyun ile ilgili bunlar dışında başka bir bilgi yok. Yapımcının facebook üzerinden paylaştığı açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz. Umarız bu oyunda bir çok yerli oyun projesi gibi bir hevesle başlayıp belli bir zaman sonra rafa kalkanlardan olmaz.

Yapımcının Facebook Açıklaması

“Öncelikle tüm dünyada ilk olacak bir oyun türü olarak ( MORG ) Return Of Clans ı (ROC) dünyaya duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kalıplaşmış oyun kategorilerinden sıyrılıp oyuncuya daha geniş bir alan sunmanın gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle hem MOBA hem RPG yi tamamen yansıtan bir oyun yapmaya karar vererek yola çıktık.

Oyuncu hem Takımıyla rakip Takımın kalesini yıkacak hem de RPG oyundaki gibi karakterini geliştirip Klan (takım) arkadaşlarıyla BOSS kesip görev yapacaktır. Oyunumuzun ilk görsellerini ve karakterlerini süreç içerisinde sizlerle paylaşacağız.”

One thought on “Dünyada bir ilk olacak Türk oyunu: Return Of Clans (Klanların Dönüşü)

  1. Geç kaldılar geç! Biz büyüdük artık, bu tür oyunlara ne enerjimiz ne zamanımız kaldı. Çocukluğumuzu uzun çubuk bekleyerek geçirdik elimizde tetrisle 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles