CS GO Bunny Kodu Nedir? 2022 Nasıl Yapılır?

CS GO Bunny Kodu Nedir? 2022 Nasıl Yapılır? 1

Eğer sizde CS GO Bunny Kodu Nedir? Nasıl Yapılır? diyenlerdenseniz sizi böyle alalım…

Öncelikle kısaca kavramları açıklayalım ki anlam karmaşası yaşanmasın öyle değil mi? 🙂

CS GO Nedir?

CS GO bir kısaltmadır. Tam olarak açılımı: Counter-Strike: Global Offensive’dir ve Türkçe Karşılığı Counter-Strike: Küresel Saldırı olarak tanımlanabilir. CS: GO Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmektedir. CS GO internet üzerinden oynanan FPS yani birinci şahıs nişancı oyunudur. Counter-Strike bir çok seriden oluşmaktadır. CS: GO ise bu serilerin 4.oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

CS GO nasıl indirilir?

Counter-Strike: Global Offensive oynamak için çokca yada azca para ödemenize gerek yok 🙂 Oldukça eski bir oyun olan CS:GO’yu indirmek tamamen ücretsizdir ve Steam üzerinden indirilir. Buradan indirebilirsiniz.

CS GO Bunny Kodu Nedir?

Peki CS GO Bunny Kodu Nedir ve ne işe yarar derseniz tam olarak şöyle: CS GO’da oynarken kontrol ettiğiniz karakter siz mouse’u hareket ettirseniz bile biraz geç tepki verebilir yada yavaş hareket edebilir diyelim. İşte CS GO Bunny kodu burada devreye girer ve karakterinizi hızlandırmaya yarar. Buda oyunda daha akışkan ce seri hareket edebilmenize olanak tanımaktadır.

CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır? 2022

CS: GO nedir dedik, Bunny kodu nedir dedik açıkladık. Şimdi sıra geldi CS GO bunny kodlarının nasıl yapılacağına.

  1. ADIM: Konsolu açın. Bunu CS GO konsol tuşu olan klavyenin sol üst en köşesinde genellikle 1 rakamının yanında yer alan (é veya ” işareti ile gösterilir) ile yapabilirsiniz.
  2. ADIM: Artık çoğu CS’cının bildiği gibi kodları aktif edebilmek için ekrana: sv_cheats 1 yazmanız gerekiyor.
  3. ADIM: Şimdi kod yazabiliyor olmamız gerek. Hemen şunu yazın: sv_autobunnyhopping 1
  4. ADIM: Evet, CS GO Bunny kodunuz artık aktif. Eğer yine de çalışmadığını fark ederseniz şu kodu yazarak konsola restart atın. Ardından çalışığ çalışmadığını konrtol ediniz. Yazınız: sv_restart 1
  5. ADIM: Yanlış bişey yapmadıysanız CS GO Bunny artık hazır demektir. 😉

CS GO Bunny Kodu Nedir? 2022 Nasıl Yapılır? 2

CS: GO Hakkında

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), 1999’da piyasaya sürüldüğünde orijinal Counter-Strike’ın öncülüğünü yaptığı takım tabanlı birinci şahıs nişancı oyununu genişletir. İki takım, kazanma hedefiyle birden fazla hedef tabanlı oyun modunda yarışır. maçı kazanmak için yeterli tur.

CS: GO yeni haritalar, karakterler ve silahlar içeriyor ve Dust, Inferno, Nuke, Train ve daha fazlası gibi klasik Counter-Strike haritalarının güncellenmiş sürümlerini sunuyor. Ayrıca CS: GO, Silah Yarışı, Uçan Gözcü ve Yoldaş gibi yeni oyun modları sunar ve çevrimiçi eşleştirme ve Rekabetçi Beceri Grupları içerir.

CS: GO Oyun modları

Rekabetçi

Bu, Counter-Strike’ı haritaya yerleştiren klasik oyun modudur. Beş kişilik iki takım, standart rekabetçi Counter-Strike kurallarını kullanarak en iyi 30 maçta rekabet eder.

Oyuncular, başarı şanslarını en üst düzeye çıkarmak için zırh, silah, etkisizleştirme veya kurtarma kitleri satın almalı ve oyun içi ekonomilerini yönetmelidir. Bomba İmha veya Rehine Kurtarma oyun modlarında 16 tur kazanan ilk takım maçı kazanır.

Rekabetçi teklifler, oyuncuların Silver 1’den başlayıp The Global Elite’e kadar kazanabilecekleri ve sergileyebilecekleri benzersiz Beceri Grupları. Tek başınıza bir maça katılın veya bir takım oluşturun ve birlikte bir maç için sıraya girin!

Yancı

Tek bomba site haritalarında bu 2’ye 2 en iyi 16 oyun modunda tek başınıza sıraya girin veya bir arkadaşınızı kapın. Oyuncular Wingman’e özel bir Beceri Grubu kazanır ve Rekabetçi Bomba İmha kural setini kullanarak oynarlar. Bombayı yerleştirmek veya bomba alanını savunmak için silahlar, zırhlar ve etkisizleştirme kitleri satın alın!

Gündelik

Biraz Counter-Strike oynamaya hazırsınız, ancak 30 turluk bir maça katılmak istemiyor musunuz? Sıradan bir maç bulun ve bu bırakmalı, bırakmalı oyun modunda kendi hızınızda oynayın.

Rahat modda oyuncular otomatik olarak zırh ve imha kitleri alır, basitleştirilmiş bir ekonomiyle oynar ve takım hasarı kapatılmıştır. Bir oyuna katılın ve CS: GO’nun temellerini öğrenmeye başlayın!

Ölüm Maçı

Bu hızlı tempolu Basit Eğlence oyun modu, anında yeniden doğmaya izin verir ve hızlı çatışmaları teşvik eder. Doğduktan sonra, oyuncuların seçtikleri silahları satın almak ve düşmanla çatışmak için sınırlı bir süresi vardır.

Farklı silahlarla yapılan öldürmeler, farklı puan miktarları değerindedir ve maç boyunca oyunculara, seçilen silahlarla öldürme elde etmeleri için bonus puanlar verilecektir. Derhal yeniden doğ ve dövüşe geri dön!

Silâhlanma yarışı

Silah yarışı, hızlı yakın mesafeli çatışmalar için tasarlanmış, anında yeniden doğma özelliğine sahip bir silah ilerleme modudur.

Oyuncular, bir öldürme kaydolduktan hemen sonra, oyundaki her silahın içinden geçerken yeni silahlar kazanır. Son silah olan altın bıçakla öldürün ve maçı kazanın!

Yıkım

Demolition’da oyuncular, hızlı tempolu oyun için tasarlanmış bir dizi haritada tek bir bomba alanına saldırıp savunuyorlar.

Oyunculara otomatik olarak bir başlangıç ​​silahı verilir ve bir öldürme kaydettiklerinde bir dizi ateşli silahla ilerler. Ne kadar çok öldürürseniz, ekibinize güçlü keskin nişancı tüfekleri gibi avantaj sağlayan daha güçlü silahlara doğru ilerlersiniz!

Uçan İzci

Bu Casual 8v8 oyun modu azaltılmış yerçekimi özelliğine sahiptir, oyuncuları hareket halindeyken atış yapmak için cezalandırmaz ve yalnızca iki silaha izin verir – SSG 08 keskin nişancı tüfekleri ve bıçaklar. Göklere çıkın ve düşmanlarınızı ortadan kaldırın; 9 tura çıkan ilk takım kazanır!

Tarih

1999’da Counter-Strike , Half-Life için bir mod olarak yayınlandı. Oyun bir betadan tam sürüme ilerledikçe, rekabetçi atıcıları tanımlayan klasik oyunu geliştirdi ve ilk sürümünden bu yana oyunu takip eden özel bir topluluk oluşturdu.

1.6, Source ve Global Offensive – yinelemelerinin her biri boyunca Counter-Strike, bir oyuncunun birinci şahıs nişancı becerisinin fiili ölçütü olmuştur. Dünyanın dört bir yanından takımlar yeteneklerini ve stratejilerini dünya çapında milyonlarca izleyiciye aktarılan yerel, bölgesel ve uluslararası turnuvalarda sergiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles