Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Acil İş İlanı – İstanbul – 2022-04-14 16:49:24

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde çalışan arayan şirketler için özel hazırlanmış acil iş fırsatlarıdır.

Türkiye’de en sık aranan acil iş ilanları arasında büyük oranda garson, tezgahtar, usta, taşımacı, muhasebeci, sosyal medya uzmanı, mutfak elemanı, genel eleman, oto yıkama, makineci, overlokcu ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıÖnder Koç Ev Aletleri Limited Şirketi

İş açıklaması:

En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-14 16:49:24
Çalışma ili: Bahçelievler, İstanbul
Görüntülenme sayısı: 27
Başvuru sayısı: 0
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde İstanbul ili için #Çağrı #Merkezi #Müşteri #Temsilcisi etiketleriyle aranan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi işleri için sizde bir iş arayışı içerisindeyseniz ve bu iş size uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen işverenler ile iletişime geçin ve işleri kaçırmayın. Şirket sahipleri ile iletişime geçmek için altta ki bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles