Bir Türk’den dikkat çeken bilgisayar oyunu: Voidrunner

Bir Türk'den dikkat çeken bilgisayar oyunu: Voidrunner 1

Türkler tarafından yapılan oyunlara bir yenisi daha eklendi. Bu sefer ki biraz daha farklı bir alanda.

Türk İsmail Kemal Çiftçioğlu tarafından tek kişi ile yapılan Voidrunner, kaliteli grafikler sunan Unreal Engine 4 oyun motoru geliştirildi. Voidrunner, oyun yapımcılarını destekleyen ve kullanıcıların beğenisine göre Steam’de yayınlayan Steam Yeşil ışık’dan başarıyla geçti ve Steam üzerinen yayınlanmaya hak kazandı.

Oyunda aşamalı bir zorluk sistemi bulunacak. Ana hikaye modu haricindeki Hardcore oyun modu ile kazandığımız puanları, bizi daha da zorlayacak olan Wanderer modunu ve yeni haritaları açmak için kullanabileceğiz. Hem Hardcore hem de Wanderer modu sadece bir zorluk seviyesinden ibaret değil, aynı zamanda tamamen yeni haritalar ve modifikasyonlar içerecek.

Her modda aracın hızı, haritalardaki tasarım ve önümüze çıkacak tasarımsal engebeler & zorlukların değişeceği yapımın oyun deneyimini her modda farklı kılması öngörülüyor.. Wanderer modunun bize getirileri ise yeni araçlar ve aracımızı güçlendirebileceğimiz eklentiler olacak. Oyun, toplamda 70 farklı haritaya sahip olacak.

Voidrunner’da süre ve engellerle mücadele ederek çıkış’a ulaşmaya çalışıyorsunuz. Göze hoş gelen grafikleri ile dikkat çeken bu Türk yapımı oyun desteklerinizi artık Steam üzerinden bekleyecek. Yakında Steam’de satışa çıkacak oyunun cüzi bir tutar ile yayınlanacağını düşünüyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles